Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Ata’mızı Anma Konseri | Zülfü Livaneli Kültür Merkezi
11 Kasım 2018 @ 20:00 - 21:00

Besteci, söz yazarı ve ses sanatçısı Ayça Nur Kip Akyol ve Piyanist Çiçek Cihan eşliğinde hem Atatürk’ün sevdiği eserleri hem de kendisinin Ata’mız için yazdığı bestelerini ilk kez sizlerle paylaşacak. İşte bu müzik ziyafeti esnasında Ressam Yasemin Lümalı sizler için duygularını tuale aktaracak. Tiyatro sanatçısı Rabia Başaran Berberoğlu da sürprüz bir anlatı sunacak.

İletişim Numarası: (0312) 439 22 03 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.Ata’mızı Anma Konseri
sen de alkışla
Bu etkinlik 158 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
11 Kasım 2018
Saat:
20:00 - 21:00
Etiketler:
 

Mekan

Zülfü Livaneli Kültür Merkezi
Yıldızevler Mahallesi, Şht. Mustafa Doğan Sk. No:59
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 439 22 03
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?