Yükleniyor Etkinlikler

Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars | ODTÜ Mezunlar Derneği
1 Eylül Pazar @ 18:00 - 23:30
66 TL Bilet Al

KALAN SÜRE

973111
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

Etkinlik Navigation

Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik Çim Amfi’de…

Ayhan Sicimoğlu’nu, müzisyenliği kadar çok gezi ve kültür programları ile tanıyoruz. Kendine has bir yorumla sunduğu Turco-Latino seti ile bizden parçaları da dünya ritimleriyle harmanlamasıyla oluşan konserde hepimiz bir dünya yolculuğuna çıkıyoruz. Bir dünya sanatçısı olan Sicimoğlu; Talas ve Tarsus Amerikan kolejlerinden mezun olmuş, Hacettepe’de Üniversite eğitiminin ardından İngiltere’de Bournemouth and Poole College of Art’da fotoğraf ve film bölümlerini tamamlamış, müzisyen olarak beş yıl Roma’da ardından New York’ta yaşamıştır. Ülkemize dönerek Kanald D ve CNN Türk TV’de Ayhan Sicimoğlu ile Renkler adlı gezi ve kültür programını, Bein Gurme Tv’de Gastronomi Maceraları ve Bein İZTv’de Limonata programlarını hazırlayıp sunmaktadır. Kurucusu olduğu Latin All Stars grubu ile performanslar sergilemeye devam etmektedir.

Şelale Şehnaz Şam Vokal
Jose Maikel Brina Utra Vokal – Trompet
Ayhan Sicimoğlu Kongo – Bongo
Okan Duman Davul
Serj Can Mısır Piyano / Keyboard
Mehmet Alper Kılıç Bas Gitar
Taşkın Akarsu Trombon
Meriç Öztürk Trompet

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Detaylar

Ayhan Sinan Sicimoğlu 25 Ağustos 1950, Niğde doğumlu Türk müzisyen, gezgin, radyocu, TV programcısı ve iş adamı. Özellikle çeşitli televizyon kanallarında hem yapımcılığını, hem sunuculuğunu üstlendiği gezi-kültür programlarıyla geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Latin müziği konusunda üniversite yıllarından beri araştırmalar yapmakta ve performanslar sergilemektedir. Türkiye'nin en önde gelen perküsyon sanatçılarından biridir.

İletişim Numarası: (0312) 286 79 79 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.


Ayhan Sicimoğlu tüm konserleri
Latin All Stars tüm konserleri

Detaylar

Tarih:
1 Eylül Pazar
Saat:
18:00 - 23:30
Ücret:
66 TL
Bilet Al
Etiketler:
     

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

ODTÜ Mezunlar Derneği
İşçi Blokları Mahallesi 1540. Sk. No: 50
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 286 79 79
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?