Yükleniyor Etkinlikler
Nefes
  • Bu etkinlik geçti.
Ayşe Tütüncü Dörtlüsü | SAMM’s bistro
11 Mayıs 2018 @ 21:30 - 23:30
56 TL

22. Uluslararası Ankara Caz Festivali’nde bugün.
Ayşe Tütüncü Dörtlüsü

Ayşe Tütüncü piyano / piano
Sinan Altıparmak elektrogitar / electro guitar
Enver Muhamedi kontrbas / bass
Erdem Göymen davul / drums

Mozaik’ten başlayarak oluşturduğu gruplarıyla konserler veren, albümler ve düzenlemeler yapan, öğrencileriyle piyano, grup müziği dersleri ve “doğaçlama – sanatta kendini ifade – ritim oyunları” atölyeleri yapan piyanist – besteci, vokalist Ayşe Tütüncü, sekiz yıl sonra yeniden Uluslararası Ankara Caz Festivali’nde yer alıyor. Konserin gerçekleşmesi için Samm’s Bistro’ya katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

Ayşe Tütüncü’nün doğaçlamaları da içeren müziği, klasik batı müziği ve Anadolu ile İstanbul’u içine alan bu büyük havzadaki çeşitli müzikal geleneklerin etkilerinin caz müziği sahnesinde hep beraber kendine özgü bir buluşması olarak tarif edilebilir. Ayşe Tütüncü Dörtlüsü, ses bireşiminde hem piyano, hem de elektrogitarı barındırıyor. Repertuarında ağırlıkla Ayşe Tütüncü’nün bestelerine ve aynı zamanda grup üyeleri Sinan Altıparmak ve Enver Muhamedi’nin parçalarına yer veriyor. Grup, Michel Petrucciani, Hindemith ve Marcel Khalife gibi ustalardan da parçalar yorumlayacak.

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

İletişim Numarası: (0312) 447 90 00 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.


Ayşe Tütüncü Dörtlüsü tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
11 Mayıs 2018
Saat:
21:30 - 23:30
Ücret:
56 TL
Etiketler:
  

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:

Mekan

SAMM’s bistro
Uğur Mumcu Caddesi No : 19 G.O.P. Çankaya, Ankara
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 447 90 00
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?