Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Bade Karakoç Quintet | Siyah Beyaz
29 Mayıs Çarşamba @ 22:00 - 01:00

Etkinlik Navigation

Bade Karakoç Quintet konser 29 Mayıs’ta Siyah Beyaz’da…

Siyah Beyaz 29 Mayıs Çarşamba akşamı Bade Karakoç Quintet’i ağırlıyor. Soul ve R&B klasiklerinin yanında yeni çıkış yapan şarkıları seslendireceği Siyah Beyaz konseri, Bade’nin Berklee’de geçirdiği bir seneden sonra Ankara’da müzik severlerle ilk buluşması olacak.

Müzikle yolculuğuna 4 yaşında piyano ile başlayan Bade, 14 yaşında müziği hayatının merkezine koyacak bir deneyim yaşayarak “O Ses Türkiye Çocuklar” yarışmasını kazandı ve hayatına müzisyen olarak devam etmeye karar verdi.
R&B – Soul müzik türlerine odaklanan Bade, Randy Esen’den R&B Vocal, Gökhan Somel’den caz piyano, Şule Köken’den vokal teknik, Arda Erdem’den teori dersleri aldı. 2015 ve 2017 yıllarında Berklee Music School 5 haftalık yaz programına burs alarak katıldı.
16 yaşında Kenan Doğulu ile tanışan Bade 2017 yazında iki defa Harbiye Kenan Doğulu Konserinde sahneye çıkmasını çıktı.
Bade, müzik eğitimine 2018 burs kazanarak başladığı Berklee School of Music Vokal Performans lisans programı ile devam ediyor.
Arem Özgüç & Arman Aydın ile birlikte 2018 yılında Universal Müzik etiketi ile çıkardığı “Be the King” adlı elektronik çalışmada söz yazarı ve vokal olarak yer alan Bade, Berklee eğitimi devam ederken kendi müzik tarzını yaratmak için araştırmaya ve üretmeye devam ediyor.

Bade Karakoç – V
Evren Kalaycıoğlu – Kyb
Mustafa Demireriden – Gtr
Halit Eren Akbaba – Bass
Mustafa Cihan Aslan – Sax
Erdinç Aktuğ – D

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Detaylar

İletişim Numarası: (0312) 428 26 41 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.


Bade Karakoç tüm konserleri

Detaylar

Tarih:
29 Mayıs Çarşamba
Saat:
22:00 - 01:00
Etiketler:
   

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Siyah Beyaz
Güvenevler Mahallesi, Kavaklıdere Cd. 3/1-2
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 428 26 41
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?