Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
Demirabi: Art Out    Siyah Beyaz
12 Haziran 2019 ✱ 19:0023:30
Ücretsiz

Demirabi: ile Art Out bahçe partisi her çarşamba Siyah Beyaz’da.

Yaz geliyor, bahçe partileri başlıyor.

“Art Out: Gala” 12 Haziran Çarşamba saat 19.00’da!
35 yıldır sanatla hayatı buluşturan Siyah Beyaz’ın artık efsaneleşen ve çok özlenen bahçe partileri serisi “Art Out” ağustosa kadar her çarşamba saat 19.00-00.00 arası Siyah Beyaz’ın ön bahçesinde. “Art Out” 2019 edisyonları ile her yaz olduğu gibi yine DJ Demirabi ile katılımcılara açık havada sanat dolu bir müzik deneyimi yaşatacak.
12 Haziran’da gerçekleşecek büyük açılışa hepinizi bekliyoruz.
Dans pistinde görüşmek üzere.
Giriş ve makarna ücretsizdir.

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Demirabi DJ'liğe uzun yıllar dinleyici olarak arşivlediği müziği, 2010 yılında kendi organize ettiği partilerde çalarak başladı. Ankara başta olmak üzere Istanbul, Izmir, Bodrum, Antalya ve Kibris'ta birçok kulüpte ve festivalde çaldı. demirabi, setlerinde melodik, vokalli house ve techno'nun içinde gezinen parçalara yer veriyor, 2013-2016 yılları arasında Kite Ankara'nın müzik direktörlüğünü ve resident DJ'liğini yapmıştır. 2016 yılında Housekeeper Podcast Contest’de birinci olmuştur. Aralık 2016'da açılan Pixel Club'un resident DJ'liği ve müzik direktörlüğünü halen yapmaktadır. Siyah Beyaz Ankara bahçe partilerindeki uzun setlerinde farklı kitlelere hitap ederek adında sıkça söz ettirmiştir. Çalıştığı mekanlarda farklı tarzda birçok DJ’e hosting ve warm up yapmıştır, bu arşivini ve tarzını genişletme imkanı vermiştir. Beraber sahne aldığı DJ’lerin bir kısmı: Butch, Henry Saiz, Guy J, Edu Imbernon, Eelke Kleijn, Be Svendsen, Magdalena, Kiasmos, Sebastien Leger, Dirty Doering, &Me, Re.You, Guy Mantzur, Super Flu, Lehar, Rampue, Unders, Nico Stojan, Till Von Sein, Trikk, Teenage Mutants, Britta Arnold, Adam Port, Marek Hemmann, Niko Schwind, YokOo.

Rezervasyon ve Bilgi: (0312) 428 26 41


Demirabi tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
12 Haziran 2019
Saat:
19:00 ➔ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:

Mekan

Siyah Beyaz
Güvenevler Mahallesi, Kavaklıdere Cd. 3/1-2
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 428 26 41
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X