Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Batu Akdeniz | IF Performance Hall
10 Ekim Perşembe @ 22:00 - 00:30
20 TL Bilet Al

Etkinlik Navigation

Batu Akdeniz, 10 Ekim’de IF Performance Hall sahnesinde.

Bu konser için sınırlı sayıda 30 TL yerine 20 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al
İndirimli Bilet Al
Not: + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Ekim ayında yayınladığı ilk EP'si "Hayat Böyle" ile kısa sürede dikkatleri üzerine çeken ve sadık bir takipçi kitlesi kazanan Batu Akdeniz 27 Nisan Cumartesi günü akustik olarak, ilk kez KovaArtSpace'de! 25 yaşındaki Batu Akdeniz, dinleyenleri tarafından kuşağının en özel seslerinden biri olarak gösteriliyor. Müzikal tarzların birbirine karışmaya başladığı bu dönemde yaptığı müziği de tek bir tarzın karşılığı olarak değerlendirmeyen genç sanatçı, rock müziğin ekseninde yer yer elektronik, yer yer synth-pop, yer yer indie-rock gibi duyulan sound'unu "elektriklenmiş rock'n'roll" olarak tanımlıyor. 2016 yılında henüz 23 yaşındayken grubu Heavy Sky ile CD ve plak formatlarında yayınladığı 'Dreamer' albümü İngiliz rock radyolarında listelere giren, fenomen gitarist Karl Golden ile yaptığı cover videoları dünyanın dört bir yanından milyonlarca izlenen Akdeniz, sözü ve müziği kendisine ait ilk Türkçe EP'si "Hayat Böyle" ile solo kariyerine sağlam bir başlangıç yaptı. Batu bu samimi ve elektriği alınmış; akustik gecede gitarı ve sesi ile dinleyicisinin karşısında olacak.

İletişim Numarası: (0312) 418 95 06


Batu Akdeniz tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
10 Ekim Perşembe
Saat:
22:00 - 00:30
Ücret:
20 TL
Bilet Al
Etiketler:
   

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

IF Performance Hall
Tunus Cad. No: 14/A Kavaklıdere
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 418 95 06
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?