Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Bence Hiç Komik Değil Oyunu    4 Mevsim Tiyatro Salonu
17 Ocak Cuma @ 20:00 - 22:00
32 TL

Bence Hiç Komik Değil Oyunu Ankaralı tiyatroseverlerle buluşuyor.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 45 TL yerine 32 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al
İndirimli Bilet Al

“Göbekler atılmış, halaylar çekilmiş, takılar takılmış ve nihayet eve gelinmiştir. Küçük yuvalarının kapısından içeriye büyük bir sevinç ile giren Ahmet ve Asya çifti evliliklerinin ilk gün heyecanını yaşamadan kendilerini olayların içinde bulurlar. Takılara göz koyan Necati, kavga edecek başka gün yokmuş gibi o günü bulan Muzaffer ve Mehtap, elektrik kesintileri ile bitmek bilmeyen bir meselesi olan Mesude… Sanki herkes o mutlu yuvayı bozmak için el ele vermiştir. Daha gelinlik ve damatlıklarını bile üstlerinden çıkartmadan davetsiz misafirlerinin sıkıntılarıyla uğraşmak zorunda kalan Ahmet ve Asya, bu trajikomik olayların nasıl son bulacağını düşünürken diğer yandan da ilişkilerini tekrar gözden geçirmeye başlarlar.”

Bence Hiç Komik Değil Oyunu Kadrosu
Yazan: Şirin Gedikli
Yöneten: Yosi Mizrahi
Oynayanlar: Haldun Boysan, Yosi Mizrahi, Sibel Tomaç, Elif Çelik, İlker Kalay, Iraz Pekgöz
Müzik: Hakan Tahtlı
Ses & Işık: Okan Çakır
Dekor: Nazmi Karabacak

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı yoktur.

(0312) 395 62 62
Detaylar

Tarih:
17 Ocak Cuma
Saat:
20:00 - 22:00
Ücret:
32 TL
Etiketler:
  

Mekan

4 Mevsim Tiyatro Salonu
 İvedik Mahallesi, Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi
Yenimahalle, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 395 62 62
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X