Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Birsen Tezer | Ankara Devlet Opera ve Balesi
23 Mayıs Perşembe @ 20:00 - 23:00

Büyülü sesiyle Birsen Tezer, 23 Mayıs Perşembe akşamı 22. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali kapsamında Devlet Opera ve Balesi sahnesinde…

İlk albümü Cihan’ı 2009 yılının Temmuz ayında yayımlayan Birsen Tezer, uzun süredir sahnede de birlikte çalıştığı müzisyen arkadaşları Derin Bayhan (davul), Emre Tankal (elektrik gitar), Gürol Ağırbaş (bas gitar), Tunç Öndemir (akustik gitar) ile yola ikinci albümleri “İkinci Cihan” ile devam ediyor.

Akın Eldes (elektrik gitar), Birol Ağırbaş (perküsyon), Bülent Ortaçgil (akustik gitar), Erkan Oğur (perdesiz gitar, kopuz), İlhan Şeşen (vokal), Özer Arkun (çello),  Sibel Köse (vokal), Tarık Aslan (bendir, erbane) gibi değerli isimlerin de konuk müzisyen olarak yer aldığı “İkinci Cihan” albümünde dokuz şarkı yer alıyor.

Not: + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Birsen Tezer'in grubunun Ankara konserleri Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

İletişim Numarası: (0312) 229 76 25


Birsen Tezer tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
23 Mayıs Perşembe
Saat:
20:00 - 23:00
Etiketler:
 

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Ankara Devlet Opera ve Balesi
Korkutreis Mahallesi, Hanımeli Sk. No:11
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 229 76 25
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?