Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
Blend    The Stage
18 Ocak Cumartesi ✱ 20:0023:30

Blend The Stage’de sizlerle.

Doksanlı yılların başlarında Ankara Tıp Fakültesinde okuyan 4 genç müzisyen tarafından kurulan Blend, o yıllarda Ankara’da birçok rock barda ve çeşitli festivallerde sahne almıştır. Üniversite yıllarından sonra aktif müzik yaşamına ara veren grup üyelerinden Onur Konuk (Davul), Erdem Aktaş (Bas gitar) ve Mert Ertunç (Gitar), 2015 yılında tekrar bir araya gelmiş ve gitarda Fatih Aktoz ile vokalde Erdem Ocak’ın gruba katılımıyla grup son halini almıştır. Klasik rock ve blues türlerinde parçalar seslendiren Blend, halen Ankara’nın seçkin mekanlarında sahne almaktadır.

Bu mekanda ve konserde LaKart'a özel indirimler ve promosyonlar uygulanmaktadır. Ankara'nın indirim kartı LaKart ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
+ Bu etkinliğin ücreti bilinmiyor ya da belirtilmemiş.
Bülent grubunun tüm Ankara konserleri Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de! Blend, Ankaralı blues rock grubudur.

Rezervasyon ve Bilgi: (0553) 503 32 77


Blend tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
18 Ocak Cumartesi
Saat:
20:00 ➔ 23:30
Etiketler:
  

Mekan

The Stage
Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunus Cd. No: 69
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0553) 503 32 77
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X