Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Bosphoroots    Haymatlos
5 Ekim 2019 @ 21:21 - 01:00
Ücretsiz

Bosphoroots 5 Ekim gecesi Haymatlos sahnesinde. Sonrasında Ankaralı Reggae grubu Goril sahne alacak.

Roots reggae, dub, reggae fusion, reggae revival türleri arasında gezinen Bosphoroots, yıl sonunda paylaşacağı yeni albümünden ilk teklisi “Parla”yı 4 Ekim tarihinde yayınlıyor. Yeni teklinin hemen sonrasındaki ilk konseriyle 5 Ekim Cumartesi Haymatlos Mekan sahnesinde!

İstanbul’da roots reggae ortak temelinde kurulan Bosphoroots; 2015’te ilk teklisi “This is How I Want”ı paylaştı. 2016 yılında ise tematik içerikli ilk kısaçaları “3 Azgın”ı tüm dijital platformlardan yayınladı. 2017 yılının yarısından itibaren performanslarına ara veren ve yıl boyunca yaratmak istedikleri üzerine çalışan grup, bu dönemi yeniden doğuş olarak benimsedi. Bu çalışmalarının meyvelerini aldığını hisseden Bosphoroots, Kasım 2018’de “Başka Sokak” ismindeki yeni parçasını yayınladı ve bu yılın sonlarına doğru yayınlamayı planladığı ilk uzunçalar albümü için hazırlıklarına ve konserlerine hız kesmeden devam ediyor.

Bosphoroots bugüne kadar Volkswagen Arena, Babylon, IF Performance Hall Beşiktaş, Dorock XL Kadıköy, Nayah, KargART, Beyrut Performance Hall, EskiYeni, Haymatlos, Peyote Eskişehir’in de aralarında bulunduğu çok sayıda mekanda ve Çeşme Reggae Fest, Milyon Reggae Fest, Edirne Müzik Festivali, Bebek Şenliği gibi festivallerde performans sergiledi.

Vokal: Koray “Levvera” Sürücü
Klavye ve Geri Vokal: Yüce Akın
Bas Gitar: Fırat Bodur
Davul: Yağız Kayaoğlu
Gitar: Ergin Can Turhan
Perküsyon: Murat Tolga
Tenor Saksafon: Önder Mutlu

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0544) 514 10 35


Bosphoroots tüm konserleri
Goril tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
5 Ekim 2019
Saat:
21:21 - 01:00
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:
  

Mekan

Haymatlos
Kavaklıdere Mahallesi, Konur Sk. 73/B
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0544) 514 10 35
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X