Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Büyük Aşkların Sonuncusu Oyunu    Çankaya Sahne
16 Ocak Perşembe @ 20:00 - 22:00
25 TL Bilet Al

Büyük Aşkların Sonuncusu oyunu Ankaralı tiyatroseverlerle buluşuyor.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 43 TL yerine 25 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al

Çok uzun hazırlıklar yapmadan, hayaller kurmadan, olup bitiverse de ben de farklı bir şey yaşamış olsam dediğimiz anlar yok mudur? İşte tam da o an bir kırılma noktasıdır. Özellikle bir sonraki aşamanın, yani keşkelerin hayatımıza egemen olacağı anları yaşamamız için pek de zamanımız kalmadığına inanıyorsak. Hayallerimizi büyütür uykularımıza dahi hakim olmasına izin verirsek, şimdi neler vermezdim noktasına kadar gelebiliriz. Rutin artık bizi boğmaya başlamıştır ve pençelerini boğazımızdan koparıp almak için son bir şansımız vardır. Ya da biz o anın son şans olduğuna kendimizi inandırırız. Biraz da dramatize edip yazıklanmaya vah vah çekmeye başlarsak kendimizi dünyanın merkezine koymamamız için bir neden yoktur. Harekete geçmek için kendi açımızdan birçok bahanemiz yaratırız. İyi ama bu iş tek başına olmuyor işte. Bu kesişmenin bir de diğer tarafı var….​

OYNAYANLAR
MEHMET ATAY
NALAN ERKOVAN
DERYA ŞENOL
FİLİZ ÇOLAKOĞLU

YÖNETEN
MEHMET ATAY

YAZAN
NEIL SIMON​

ÇEVİREN
SUNGUN BABACAN

KOSTÜM
MELAHAT DEMİREL

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0312) 428 2 822
Detaylar

Tarih:
16 Ocak Perşembe
Saat:
20:00 - 22:00
Ücret:
25 TL
Bilet Al
Etiketler:
 

Mekan

Çankaya Sahne
Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Paris Caddesi, 49B D:A
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 428 2 822
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?