Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
Büyük Ev Ablukada & Ben Fero    Armada
27 Temmuz 2019 ✱ 17:0000:30
50 TL

Etkinlik Navigation

Büyük Ev Ablukada ve BEN FERO 27 Temmuz Cumartesi Armada Açık Otoparkı’nda.

Trap müzik, basketbol dünyası, body building, İzmir’in kendine özgü yaşam tarzı… Bütün bunlardan tamamen kendine özgü stili ile incelikli, esprili ve mod yükseltici bir sentez yaratan Ben Fero, ilk dinleyişte farkını ortaya koyan rap tarzı ve sözlerinin akılda kalıcılığıyla, oldukça renkli ve özgün görsel dünyasıyla dinleyicisini enerjisi yüksek bir performansa davet ediyor.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 60 TL yerine 34 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al
İndirimli Bilet Al
Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı yoktur. - Yerler numarasız ve ayaktadır. - Belirtilen saat kapı açılış saatidir. - Organizasyon şirketi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade ederek mekana almama hakkına sahiptir.

Ben Fero tüm konserleri
Büyük Ev Ablukada tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
27 Temmuz 2019
Saat:
17:00 ➔ 00:30
Ücret:
50 TL
Etiketler:
    

Mekan

Armada
Eskişehir Yolu No: 6 Söğütözü
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X