Yükleniyor Etkinlikler

Büyük Ev Ablukada & Ben Fero | Armada
27 Temmuz Cumartesi @ 17:00 - 00:30
34 TL Bilet Al

KALAN SÜRE

3425217
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

Etkinlik Navigation

Büyük Ev Ablukada ve BEN FERO 27 Temmuz Cumartesi Armada Açık Otoparkı’nda.

Trap müzik, basketbol dünyası, body building, İzmir’in kendine özgü yaşam tarzı… Bütün bunlardan tamamen kendine özgü stili ile incelikli, esprili ve mod yükseltici bir sentez yaratan Ben Fero, ilk dinleyişte farkını ortaya koyan rap tarzı ve sözlerinin akılda kalıcılığıyla, oldukça renkli ve özgün görsel dünyasıyla dinleyicisini enerjisi yüksek bir performansa davet ediyor.

İndirimli Bilet Al

Kurallar ve Notlar

Bu etkinlikte 18 yaş sınırı yoktur.

– Yerler numarasız ve ayaktadır.
– Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
– Organizasyon şirketi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade ederek mekana almama hakkına sahiptir.Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.


Ben Fero tüm konserleri
Büyük Ev Ablukada tüm konserleri

Büyük Ev Ablukada & Ben Fero
4.9 puan 7 kişi
Bu etkinlik 169 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
27 Temmuz Cumartesi
Saat:
17:00 - 00:30
Ücret:
34 TL
Bilet Al
Etiketler:
    

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Armada
Eskişehir Yolu No: 6 Söğütözü
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?