Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Can Oflaz | IF Performance Hall
9 Ekim Çarşamba @ 22:00 - 00:30
20 TL Bilet Al

Can Oflaz 9 Ekim’de IF Performance Hall sahnesinde.

Bu konser için sınırlı sayıda 30 TL yerine 20 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al
İndirimli Bilet Al

Çocukluk yıllarından bu yana müzik ile iç içe yetişen Can Oflaz İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümü’nden mezun olmuştur. Üniversite döneminde Sibel Köse, Baki Duyarlar, Çelik Kasapoğlu ve Randy Esen’den müzik bölümünde eğitim almıştır. 2011 yılında Sezen Aksu ile Harbiye Açık Hava Konserlerinde Ladies and Gentlemen İstanbul korosu ile sahne almıştır.

Müzik hayatının yanı sıra televizyon dünyasında da yer almış, bugüne kadar Nutymax, Vodafone, Avea ve Azercell gibi markaların reklam yüzü olmuştur.

2017 yılında Fikrimin İnce Gülü isimli tekli ile müzik severlerin karşısında çıkan Can Oflaz özellikte şarkılarını akustik olarak seslendirmektedir.

Not: + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

İletişim Numarası: (0312) 418 95 06


Can Oflaz tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
9 Ekim Çarşamba
Saat:
22:00 - 00:30
Ücret:
20 TL
Bilet Al
Etiketler:
  

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

IF Performance Hall
Tunus Cad. No: 14/A Kavaklıdere
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 418 95 06
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?