Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
Canlı Karaoke Band    IF Performance Hall
7 Haziran 2018 ✱ 00:3003:30
Ücretsiz

Şarkı söylemeyi seviyor musun? Canlı Karaoke Band her çarşamba gecesi 00:30’da IF Performance Hall sahnesinde… Şimdi Mikrofon sende…

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Canlı Karaoke Band'in tüm Ankara konserleri Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de! Ankara’da uzun yıllardır çeşitli gruplarda çalan müzisyenlerden oluşan kadrosuyla, 400 şarkıyı aşkın Türkçe, Yabancı her tarzdan repertuarıyla Canlı Karaoke, 2008 den beri sahnede. Ankara’da ilk ve tek Canlı Karaoke olma özelliğini taşıyan ekip artık her çarşamba Ankara’nın en gözde mekanlarından IF Performance Hall’da. Canlı Karaoke bundan böyle Her Çarşamba IF PERFORMANCE HALL Sahnesinde… Unutma! Sen olmadan bir eksik! Vega’dan Erkin Koray’a Bedük’ten Bülent Ortaçgil’e Zakkum’dan Cem Adrian’a Birbirinden ünlü onlarca ismin sahne aldığı IF Performance Hall Sahnesi Bundan böyle Çarşamba geceleri seni bekliyor… Sahneye çık yıldızın parlasın,izleyenlerin gözleri kamaşsın… Herşey hazır, Seyirciler, içkiler, ışıklar, mikrofonlar… eksik olan tek şey; Sensin!

Rezervasyon ve Bilgi: (0312) 418 95 06


Canlı Karaoke Band tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
7 Haziran 2018
Saat:
00:30 ➔ 03:30
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:
  

Mekan

IF Performance Hall
Tunus Cad. No: 14/A Kavaklıdere
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 418 95 06
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X