Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
Cigales    eSkiyEni
1 Mart Pazar ✱ 21:0023:30
Ücretsiz

Balkanların ritmik aksak yürüyüşlerini bizim oraların havalarıyla etkileştiren, dünyanın geri kalanıyla zenginleştiren benzersiz bir oluşum Cigales her pazar Eskiyeni sahnesinde.

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Balkanların ritmik aksak yürüyüşlerini bizim oraların havalarıyla etkileştiren, dünyanın geri kalanıyla zenginleştiren benzersiz bir oluşumdur Cigales. Vokal/Akordeon: Ceyhun Erman Akustik Gitar: Arda Kaan Trompet: Aytaç Aydoğdu Keman: Mustafa Fındık Bas Gitar: Koray Işıldak Perküsyon: Aytaç Kayalı Davul: Çisem Çolak

Rezervasyon ve Bilgi: (0312) 433 07 01


Cigales tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
1 Mart Pazar
Saat:
21:00 ➔ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:
    

Mekan

eSkiyEni
İnkılap Sokak, No :6/A Kızılay
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 433 07 01
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X