Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Çınar    IF Performance Hall
28 Kasım Perşembe @ 22:00 - 00:30
23 TL Bilet Al

Etkinlik Navigation

Çınar, 28 Kasım Perşembe gecesi IF Perfomance Hall Sahnesi’nde.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 33 TL yerine 23 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al
İndirimli Bilet Al

Müzik tutkusu çocukluk yıllarında başlayan ve çaldığı enstrümanlar ile yaşamının bir parçası haline gelen Çınar, lise ve üniversite yıllarında birçok müzik grubunda solistlik ve enstrümanistlik yaptı. ODTÜ Makina Mühendisliği’nde okuduğu senelerde çeşitli müzikallerde de rol alan Çınar, başta IF Performance Hall olmak üzere birçok önemli mekanda konserler vererek kendi dinleyici kitlesini oluşturmuş oldu.

2017 senesinde arkadaşlarıyla bir anı olması maksadıyla canlı kaydettiği bestesi “İyisi Mi Ben” kulaktan kulağa yayılarak hatrı sayılır izlenmeye ulaşmış ve sonrasında Kargo, Yalın, Göksel ve Mirkelam gibi önemli isimlerin prodüktörü Selim Öztürk tarafından yeniden aranje edilmiştir.

2019 yazında ilk single olarak Artist Müzik etiketiyle yayınlanan “İyisi Mi Ben” tüm dijital platformlarda yer almaktadır.

Bu mekanda ve konserde LaKart'a özel indirimler ve promosyonlar uygulanmaktadır. Ankara'nın indirim kartı LaKart ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0312) 418 95 06
Detaylar

Tarih:
28 Kasım Perşembe
Saat:
22:00 - 00:30
Ücret:
23 TL
Bilet Al
Etiketler:
  

Mekan

IF Performance Hall
Tunus Cad. No: 14/A Kavaklıdere
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 418 95 06
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?