Yükleniyor Etkinlikler
Nefes
  • Bu etkinlik geçti.
Çocuk ve Ritim Atölyesi | Bilkent Station
12 Mayıs 2018 @ 14:00 - 16:00

22. Uluslararası Ankara Caz Festivali’nde bugün.
Çocuk ve Ritim Atölyesi

Senem Diyici / Konuşmacı

Gevşemekle başlıyoruz. Vücudun ritmini tanı. Nefes almanın farkındalığını hisset. Senem Diyici, festivalde gerçekleştirdiği ikinci atölyesini çocuklara armağan ediyor. Çocukların nefesini ve onunla neler yapılabileceğini, nefes kontrolünü, kendini dinlemeyi öğreneceği bu eğlenceli ve faydalı atölye çalışmasını kaçırmayın.

Çocukların beden ve kişisel gelişimlerinin üzerinde yapılacak çalışmalar ile farkındalık yaratmayı hedefleyen bu proje, ülkemizde sıkça yaşanan doğal afet, kaza, heyecan, korku anlarında veya günlük hayatın içinde çocuklara nefes ile kontrolü sağlamayı öğretir. Nefes alarak, nefes vererek, sakinliğe odaklanarak, bizi hayata bağlayan nefes tekniklerini kullanarak hayatımızın ritmini kontrol edebiliriz. Oyun bahçesi içerisinde yapılan bu eğitimde Senem Diyici bize hayata başka bir pencereden bakmayı öğretiyor.

Yaş Grubu: 7-11

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.


Senem Diyici tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
12 Mayıs 2018
Saat:
14:00 - 16:00
Etiketler:
  

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:

Mekan

Bilkent Station
Üniversiteliler Mah. 1597. Cd. No:3
Ankara,
+ Google Haritalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?