Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Compania Flamenco Manolo Carrasco | MEB Şura Salonu
12 Nisan Cuma @ 20:00 - 21:30
50 TL - 150 TL Bilet Al

Etkinlik Navigation

Compania Flamenco Manolo Carrasco 36. Ankara Müzik Festival kapsamında 12 Nisan’da MEB Şura Konser Salonu’nda sahne alıyor.

12 Nisan 2019,Cuma, MEB Şura, 20:00
Compania Flamenco Manolo Carrasco
“Sounds of Spain”

Flamenko gitarının aynı zamanda piyanoda ruh bulmuş hali!

5 kıtada binlerce konser veren besteci, piyanist ve orkestra şefliğinin yanı sıra yaptığı bestelerle de İspanya ve Fransa’da piyano dalında birçok ödüle layık görülen Manolo Carrasco, konserinde “Sounds From Spain”- “İspanya’dan Sesler” gösterisi ile dünyaca ünlü Francisco Tárrega, Enrique Granados, Isaac Albéniz, Manuel de Falla, Luigi Bocherini, Georges Bizet , Antonio Soler gibi isimlerin eserleri ile 19.yüzyıldan günümüze Flamenko ve Klasik müziğin en iyi örneklerini grubu ve dansçıları ile sunmaya geliyor.

Kurallar ve Notlar

Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.


İletişim Numarası: (0312) 413 38 50 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.sen de alkışla
Bu etkinlik 106 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
12 Nisan Cuma
Saat:
20:00 - 21:30
Ücret:
50 TL - 150 TL
Bilet Al
Etiketler:
   

Mekan

MEB Şura Salonu
Emniyet Mahallesi, Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Cd
Yenimahalle, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 413 38 50
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bu Konsere Özel Bilgiler

Ücret : Etkinlik ücretlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?