Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
Deli Festival    Armada
14 Eylül 2018 ✱ 12:0015 Eylül 2018 ✱ 23:30

Haziran ayında yapılması planlanan Deli Festival seçimler nedeniyle 28-29 Eylül’de yapılacak. Program ve detaylar yakında burada…

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/FestivalDeli/
WEB Sitesi: http://www.delifestival.com/

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Can Göksun ya da bilinen sahne adıyla Can Gox, Türk müzisyen. 16 yaşından itibaren İstanbul'da farklı mekanlarda şarkı söylemeye başlamıştır. "Kaybedenler Kulübü" filminde seslendirdiği "My Woman" şarkısı büyük ilgi görmüştür. Müzikal eğitim sürecinde Randy Esen, Nükhet Ruacan, E.Ali Perret, Aydın Esen, Mike Wilkens, L.Butch Morris, Neşet Ruacan gibi ünlü isimler ile çalışma imkanı bulmuştur. 2000 yılında kurulan Blues-Mobil kadrosunda yer almaktadır.

Can Gox tüm konserleri
Athena tüm konserleri
Ceza tüm konserleri
Ozan Doğulu tüm konserleri


Detaylar

Başlangıç:
14 Eylül 2018 ✱ 12:00
Bitiş:
15 Eylül 2018 ✱ 23:30
Etiketler:
  

Mekan

Armada
Eskişehir Yolu No: 6 Söğütözü
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X