Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
Deli Kış Festivali 2019    Armada
12 Ocak 2019 ✱ 15:0023:00

Deli Kış Festivali 12 Ocak’ta Armada AVM Konser Alanı’nda gerçekleşecek.

Ankara’nın meşhur soğuk kışını; muhteşem konser ve görsel şovlarla unutamayacağınız DELİ KIŞ PARTİSİ’ne çeviriyoruz. 2019’a harika başlamak için yılın en uzun ve en sıcak partisine davetlisiniz. Farklı müzik tarzlarının dev isimlerini buluşturan bu etkinlikte içinizi ısıtıcak sucuk-ekmek ve sıcacık çorbalar ikram edeceğiz.

Festivalde Athena, Gazapizm ve Burak Yeter sahne alacak.

Deli Festivalle ilgili gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
1998 yılından beri Türkiye'nin ve Dünya'nın önde gelen markalarıyla büyük anlaşmalara imza atmış, yurtiçinde ve yurtdışında sayısız konser ve festivalde yer almış olan Athena, Türkiye'de rock müziğin en başarılı grupları arasında yer almaktadır. Hakan ve Gökhan Özoğuz tarafından 1987 yılında temelleri atılan grup, 1998 yılında ilk albümleri Holigan'ı çıkardı. Skalonga ve ardından albümün adını taşıyan ve adeta futbolseverlerin marşı haline gelen şarkıları Holigan ile ülke çapında büyük başarı kazandı. 2. albümleri Tam Zamanı Şimdi'nin hemen ardından Türk Milli Basketbol Takımı'nın marşı haline gelen 12 Dev Adam projesi ile tekrar büyük gündem yakaladı.  Şarkı ülkemizde olduğu kadar Avrupa’da da büyük yankı uyandırdı. Basketbol Milli Takımı’nın 2. geldiği 2001 Avrupa Basketbol Şampiyonası’na katılan diğer Avrupa ülkelerinin basın organları 12 Dev Adam şarkısının takıma verdiği güçten bahsetti.

Athena tüm konserleri
Burak Yeter tüm konserleri
Gazapizm tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
12 Ocak 2019
Saat:
15:00 ➔ 23:00
Etiketler:
   

Mekan

Armada
Eskişehir Yolu No: 6 Söğütözü
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X