Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Deli Saçması    Düşkapanı Sanat Merkezi
13 Mart Cuma ✱ 20:0022:00
20 TL

Etkinlik Navigation

Deli Saçması tiyatro oyunu Düş Kapanı Sanat Merkezi’nde Ankaralı sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 30 TL yerine 20 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al
İndirimli Bilet Al

Baktığımız yer kimin daha akıllı kimin daha deli olduğunu belirler. Aslında her birimiz potansiyel deliyiz. Gerekene uyum sağlayabilme ve çıkmazlardan kaçabilme becerilerimiz bizi akıllı yapar. Kimse fazlasını bilmesin diye saklarız kendimizi. İçimizdeki cevapsız soruları, korkuları yansıttıkları için delilerden kaçarız. Alacağımız bir şey vardır her deliden. Her biri yaralarımızın ve zayıflıklarımızın  düşünceyle yoğrulmuş , olgunlaşmış benlikleriyle yansımasıdır. Deliler cesaret edemediğimiz derinliklerden seslenirler. Kim daha özgür? Biz kuralların onlar duvarların arasında..Özgürlüğü ne belirler? Zihinlerin sınırlaması mı, bedenlerin sınırlaması mı? Meçhul bi ölüm ve soruşturması için görevlendirilmiş bir dedektif. Hastalarına sanık muamelesi yapılmasına karşı olan bir doktor ve dedektife göre herkes suçludur. Dedektif deneyimlerinin aksi şekilde baskı yapmadan sorgu yapmanın şaşkınlığı içinde, delilerden delil toplamaya çalışmaktadır. Bir yandan sorgularken diğer yandan güleceğiniz “Deli Saçması” oyununu soluk soluğa izleyeceksiniz..

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Rezervasyon ve Bilgi: (0312) 231 69 55
Detaylar

Tarih:
13 Mart Cuma
Saat:
20:00 ➔ 22:00
Ücret:
20 TL
Etiketler:
   

Mekan

Düşkapanı Sanat Merkezi
Kavaklıdere Mahallesi, Esat Cd. No:13
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 231 69 55

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X