Yükleniyor Etkinlikler
Nefes
  • Bu etkinlik geçti.
Demet Gürhan & Ceren Topuz | Mozarthaus
13 Ocak Pazar @ 18:30 - 19:30
79,25 TL Bilet Al

Soprano Demet Gürhan ve piyanist Ceren Topuz müzikaller ve popüler parçaların seçkin örneklerinin özgün düzenlemelerine yer verilecek bu özel programda yeni yılın ilk haftasında Mozarthaus’ta müzikseverlerle buluşuyor.

DEMET GÜRHAN, soprano
CEREN TOPUZ, piyano

DEMET GÜRHAN, soprano
1976 yılında doğdu. 1995 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Bölümünü kazanarak Prof. Gülşen Şimşek’in şan anasanat dalı öğrencisi oldu. 2000–2005 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilim Dalı’nda Öğretim Görevlisi olarak çalıştı. Burada iki yıl süreyle Kültür ve Turizm Bakanlığı Denizli Çocuk Korosu şefliğini yaptı. Eğitimi süresince şan çalışmalarını Elvira Fatihova ile sürdürdü. Doktora programında şan çalışmalarına Prof. Mustafa Yurdakul ile devam etti. 2006 yılında Prof. HelgeDorsch ile Master Class çalışmalarına katıldı. 2008 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilim Dalı doktora programına kabul edildi. 2013 yılında “Ses Eğitimi Çalışmalarının Politikacıların Konuşma Becerilerine Etkisi” konulu teziyle doktora programını tamamladı. Almanya, Litvanya, Kıbrıs ve Türkiye’de çok sayıda konser gerçekleştirdi. TRT Avaz ve TRT radyosunda canlı yayınlanan programlarda solist olarak birçok konser vermiştir. 2014 yılında Kazakistan Karagandı Senfoni Orkestrası ile Ankara, Eskişehir, Bursa, Samsun, Ordu ve Trabzon’da konserler yaptı. 2010 yılından itibaren Tubikam (Türkiye Bilimsel, Kültürel ve Stratejik Araştırmalar Merkezi) üyesidir. 2006 yılından bu yana Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilim Dalı’nda misafir öğretim üyesi, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda müdür yardımcısı ve  Sahne Sanatları Bölümü Opera Anasanat Dalı’nda Yrd. Doç. Dr. olarak görevini sürdürmektedir.

CEREN UĞUZ, piyano
1985 Yılında Ankara’ da doğdu. 1996 Yılında Trakya Üniversitesi Devlet  Konservatuvarı  Piyano  Anasanat  Dalı ‘nı kazanarak Prof. Süleyman Sırrı Güner ile çalışmalarına başladı. Çalışmalarına 1999 yılından itibaren Ögr. Gör. Olga Hasanov ile devam etti. 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’ nda Yrd. Doç. Oya Ünler  lisans sınıfına girdi ve aynı sınıfta mezun oldu. Öğrencilik hayatı boyunca birçok sınıf konserleri ve resitaller sergilemiş, yurtiçi ve yurtdışında birçok yarışmalarda bulunmuştur. 2009-2013 Yıları arasında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’ nda, 2010-2012 yılları arasında da Başkent Üniversitesi Konservatuvarı’ nda  Öğretim Görevlisi olarak Korrepetitörlük yapmıştır. 2012 Yılında Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ nda Yüksek lisans çalışmalarına Doç. Toros Can ile başlamış, halen Doç. Dr. Özlem Ömür ile devam etmektedir. Ceren Uğuz, 2011 Yılından beri Ankara Üniversitesi  Devlet Konservatuvarı’nda Öğretim Görevlisi olarak Korrepetitörlük.yapmaktadır.

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Demet Gürhan'ın tüm Ankara konserleri Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

İletişim Numarası: (0533) 369 74 50 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.


Demet Gürhan tüm konserleri
Ceren Topuz Uğuz tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
13 Ocak Pazar
Saat:
18:30 - 19:30
Ücret:
79,25 TL
Bilet Al
Etiketler:
 

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Mozarthaus
Çankaya Mahallesi, Nilgün Sk. Bağ Apartmanı D:14/2
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0533) 369 74 50
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?