Yükleniyor Etkinlikler
Nefes
  • Bu etkinlik geçti.
Demet Varoğlu & Janusz Szprot Duo | Bilkent Station
10 Mayıs 2018 @ 16:00 - 18:00

Etkinlik Navigation

22. Uluslararası Ankara Caz Festivali’nde bugün.

Demet Varoğlu & Janusz Szprot Duo

Demet Varoğlu vokal / vocal
Janusz Szprot piyano / piano

Bir caz yolcusu ile bir duayen müzisyenin birlikteliği… Demet Varoğlu ve Janusz Szprot, bizleri caz müziği eşliğinde Station Çadır Sahnesine gün batımına doğru keyifli bir yolculuğa çıkartıyor.

Demet Varoğlu, ortaokul ve lise yıllarında okulunun çok sesli korolarında yer aldı. Klasik batı müziği üzerine yıllarca piyano eğitimi, Meltem Ege ve İldeniz Çetin’den caz vokal eğitimi aldı. İçindeki şarkıcıyı artık susturamadığını ifade eden Demet Varoğlu, Janusz Szprot eşliğinde bazı caz ve pop standartlarına kendi enerjisini katacağını belirtmekte.

Çok zengin bir müzik geçmişine sahip olan Janusz Szprot’u sadece bir piyanist olarak görmek asla yeterli değildir. Kendisi aynı zamanda bir besteci, aranjör, eğitimci ve müzikologdur. 1971 yılından bu yana pek çok ünlü caz sanatçısı ile çalışan Szprot’un diskografisinde on beşten fazla albüm bulunmaktadır.

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.


Demet Varoğlu tüm konserleri
Janusz Szprot tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
10 Mayıs 2018
Saat:
16:00 - 18:00
Etiketler:
  

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:

Mekan

Bilkent Station
Üniversiteliler Mah. 1597. Cd. No:3
Ankara,
+ Google Haritalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?