Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Dolunay Obruk    SAMM’s bistro
15 Şubat Cuma @ 20:30 - 23:30

Caz müziğin başarılı ismi Dolunay Obruk, Samm’s Bistro sahnesinde Ankaralı müzikseverler ile buluşuyor.


Ankara doğumlu Dolunay Obruk, profesyonel grafik tasarımcı, söz yazarı, besteci ve caz yorumcusu…Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Grafik Bölümü ardından Bilgi Üniversitesi’nde Caz eğitimi aldı. 2004’ten beri bir tasarımcı gözüyle baktığı caz hayatını; Neşet Ruacan, Emin Fındıkoğlu, İmer Demirer gibi değerli caz müzisyenlerin eşlikleriyle birçok proje ve sahnede paylaştı. Yurt içi ve yurt dışında, çeşitli organizasyonlarda caz müziğini özgün biçimde yorumladı. Son dönemlerde de müziğini, her iki uzmanlığı olan grafik tasarım ve vokalle birleştirerek görselleştirmiştir. Repertuarına caz standartlarının yanısıra, caz formuna uyarladığı sevilen türküleri ve kendi söz-bestelerinden oluşan şarkıları da katmış ve müziğin evrenselliğini, cazın yorumlanmaya uygun olan dilini kullanarak performanslarını sürdürmektedir.

Söz – müziği kendisine ait olan “İstanbul Kafası” adlı single çalışması ve klibi müzik kanallarında yoğun ilgi görmüş, ardından şarkıların yanısıra kartonet tasarımı ve içinde ki çizimlerin de kendisine ait olduğu “Yalnızca” adını verdiği albümünü müzikseverler ile paylaşmıştır.

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Dolunay Obruk’un tüm Ankara konserleri Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

(0312) 447 90 00


Dolunay Obruk tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
15 Şubat Cuma
Saat:
20:30 - 23:30
Etiketler:
 

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

SAMM’s bistro
Uğur Mumcu Caddesi No : 19 G.O.P. Çankaya, Ankara
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 447 90 00
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?