Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Eller Yukarı Lütfen Oyunu    Çankaya Sahne
12 Şubat Çarşamba @ 20:00 - 22:00
20 TL

Eller Yukarı Lütfen tiyatro oyunu Ankaralı seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 30 TL yerine 20 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al

İşte kaldık başbaşa dediğimiz an başlayacak, çocukluğumuza, ilk gençliğimize ve hayatın koşturmacasından kendimize zaman ayıramadığımız, adını da bir türlü koyamadığımız, o bir o yana bu bir yana savrulduğumuz zamanlara, o zamanlar kurduğumuz hayallere dönüşümüz. Bir de başbaşa kaldığımız o an yaşadıklarımız, cüzdanımıza girip çıkanın özetiyse düşlerimize girmeye başlar yapamadıklarımız, göremediklerimiz, sahip olamadıklarımız yarım yamalak fotoğraflar halinde. Varsa evin sokağa bakan bir penceresi hayata dair tek hareketli kare odur artık. O karenin içinden ne koparabilirsem düş kırıklıklarım için kardır demeye başladığınız an, her türlü çılgınlığı bekleyin kendinizden, tabi ayaklarınız koşmak istediğiniz yola ihanet etmezse.

OYNAYANLAR
MEHMET ULUSOY
SEÇİL ÖZTAN
ÇAĞRIL ATAY

YÖNETEN: MEHMET ATAY
YAZAN: MUZAFFER İZGÜ
MÜZİK: MİMART
DEKOR: ARYA GRUP
​ASİSTAN: UĞUR ATAMAL
​AFİŞ: ÇAĞRIL ATAY

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı yoktur.

(0312) 428 2 822
Detaylar

Tarih:
12 Şubat Çarşamba
Saat:
20:00 - 22:00
Ücret:
20 TL
Etiketler:
 

Mekan

Çankaya Sahne
Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Paris Caddesi, 49B D:A
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 428 2 822
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X