Yükleniyor Etkinlikler
Nefes
  • Bu etkinlik geçti.
Eren Kavlak Band | Telwe Performance Hall
6 Şubat Çarşamba @ 21:00 - 23:30
Ücretsiz

Etkinlik Navigation

Eren Kavlak Band, yepyeni konsepti, sevilen besteleri ve sizler için özel olarak hazırladığı coverları ile sizlerle. Girişi ücretsiz olan etkinliğimize herkes davetlidir.

EREN KAVLAK

İstanbul’da doğdu. İMKB Otelcilik Lisesinden mezun olduğu yaz isim babası olduğu Aforizmadam grubunu kurdu. Grubun gelişme ve yayılma sürecinde aktif rol oynadı ve aynı zamanda vokal – gitar olarak olarak 2016 senesine kadar grupla müzik yapmaya devam etti. Grubun sevilen ” Neşeli Yanım “, ” Gri Düş ” ve ” Kirli Sular ” parçaları kendisine ait olup, diğer parçalarda ise aranjörlük ve solo gitar – vokal görevini üstlendi. 2016 senesinde Aforizmadam’ın dağılmasından sonra kariyerine solo devam etmeye başladı. Aforizmadam’dan da bilinen ” Neşeli Yanım ” parçasına düzenleme yaparak 2018 yazında ilk single’ını çıkardı ve ardından sahne çalışmalarına başladı. 2019 senesi itibari ile de aktif olarak sahne yapmaya başlamıştır.

ERTAN ENGİN

1989 Ankara doğumlu davulcu Ertan Engin İTÜ Makina Mühendisliği fakültesinden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında üniversite stüdyolarında başladığı grup ve orkestra müziği çalışmalarına, ilk profosyenel adım olarak Fransa’da müzik yarışmasına katılarak başladı. Devamında bir çok sahne ve canlı performans grubuyla ve Aforizmadam ile Eskişehir, İstanbul gibi farklı şehirler ve mekanlarda devam etti. Hobi olarak hala funk ve blues çalışmalarına devam etmektedir.

ÖMER HEKİMOĞLU

1991 İstanbul doğumlu Ömer Hekimoğlu, müziğe ilk adımını lise yıllarında 11 sene önce atmıştır. SIFIR TÖLERANS ve RADYASYON grubunun kurucusu olarak Malikhane, Shaft sahnelerinde program ve Mojo’da düzenli olarak Ogün Sanlısoy, Yaşar Kurt ve Moğollar gibi isimlere alt grup olarak kariyerinde dönüm noktaları yaşamıştır, Çanakkale Çan ilçesinde kurulan LAMİA grubunun eski vokali ve gitaristi olarak çalışmıştır. 3 senedir Ankara’da yaşamakta, evli ve bir kız babasıdır.

ÜMİTHAN GÜLDEMİR

17 ağustos 1998’de Erzurum’da doğan Ümithan Güldemir yaklaşık 11 yıldır Ankara’nın kasvetinden ve grisinden yeterince payını almış, “Ankaralı” olmuştur. Başkent Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ayrıca Yönetim Bilişim Sistemleri bölümleri öğrencisidir. 6 senedir bas gitar çalan bas gitarist, jazz’dan metalcore’a kadar uzanan bir çeşitlilikte gruplarda bulunmuş başta Noxus, ODTÜ Vişnelik ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi şenlikleri olmak üzere çeşitli yerlerde sahne almıştır.

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

İletişim Numarası: (0312) 433 54 54 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.


Eren Kavlak Band tüm konserleri
Eren Kavlak tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
6 Şubat Çarşamba
Saat:
21:00 - 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:
  

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Telwe Performance Hall
Cumhuriyet Mahallesi, İnkılap Sk. 6/C
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 433 54 54
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?