Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Erkan Oğur & Anatolian Blues | Shelter
1 Mayıs Çarşamba @ 21:30 - 00:30

Erkan Oğur Anatolian Blues konseri 1 Mayıs’ta Shelter’da…

Ud, e-bow, perdesiz gitar, klasik gitar, elektro gitar gibi enstrümanlara olan yetkinliğinin yanı sıra vokal yaptığı parçalarda da ön plana çıkan Erkan Oğur, 1982’den bu yana sayısız albüm yayınladı, birçok değerli ismin çalışmalarına katkıda bulundu. 1994 yılında yayınladığı “Fretless” albümüyle Avrupa’da yılın en yaratıcı albümü ödülü kazanan usta müzisyen, Yazı Tura filmi için bestelediği müziklerle de 2004’te Altın Portakal En İyi Müzik Ödülü’nün sahibi oldu.

Erkan Oğur’a kontrbasda Matt Hall, pianoda Can Çankaya, davulda Turgut Alp Bekoğlu eşlik ediyor.

İnsani zaaflardan, kurallardan, egolardan arınmış bir müzik yapmayı amaç edinen bu grup, müziğin en saf halini icra eder oldu.

Müziğin kainat kapısından giren, içeride kaybolan, doğaçlamaların önünün kesilmediği uçsuz bucaksız notları bir araya getiren Anatolian Blues, yaşamdaki müzik hallerinin ifadesi oldu.Ana kadrosunu Erkan Oğuri İlkin Deniz, Turgut Alp Bekoğlu’nun oluşturduğu ekibe sahnede bir çok müzisyen eşlik ediyor.

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Detaylar


Erkan Oğur tüm konserleri
Anatolian Blues tüm konserleri

Detaylar

Tarih:
1 Mayıs Çarşamba
Saat:
21:30 - 00:30
Bilet Al
Etiketler:
   

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Shelter
Kavaklıdere Mahallesi, Bestekar Cd No38/A
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?