Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Ezgi Alaş & Yüzen Oda // Dj Lilith | Haymatlos
22 Mart Cuma @ 21:21 - 00:21

22 mart gecesi sahnede afilli ateş yakıyoruz. Geçtiğimiz yaz mekanda konser varan herkesin aklında kalan jazz vokalisti Ezgi Alaş ve Yüzen Oda yeniden sahnede! Jazz, funk alaşımlı şık bir sahnede pek ritimli geceye hazır olun.
Hemen ardından şehre en şık setleriyle namını salmış Dj Lilith geceyi yükseltiyor. Farklı coğrafyalardan yakaladığı sesleri ustalıkla harmanlayan Lilith gecenin geç saatlerine dek performansıyla nutkumuzu tutmaya geliyor.

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

İletişim Numarası: (0544) 514 10 35 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.Detaylar

Tarih:
22 Mart Cuma
Saat:
21:21 - 00:21
Etiketler:
 

Mekan

Haymatlos
Kavaklıdere Mahallesi, Konur Sk. 73/B
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0544) 514 10 35
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?