Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Fulya Akça & Tümer Uluçınar | SAMM’s bistro
15 Mart Cuma @ 20:30 - 23:00

Uzun süredir müzikal birlikteliklerini sürdüren Fulya Akça ve Tümer Uluçınar, caz standartları ve farklı tarzlardaki şarkılardan oluşan özel bir repertuvar ile 15 Mart 2019 Cuma akşamı sahnemizde olacak. Sanatçılara piyanoda Janusz Szprot, basta Murat Ulus, davulda Burak Durman eşlik edecek. Bir süredir gerçekleştirdikleri duo performanslarını da sunacak olan genç yeteneklerin enerjisi ile baharın geldiğini ruhunuzda hissedin. Caz efsanelerinin yanı sıra gelecek vaat eden yeni isimlere de sahnesini açan SAMM’s bistro, farklı kuşaklardan çok sayıda Ankaralı müzikseverin buluşma noktası olarak misyonunu sürdürüyor ve Ankara’nın kültürel dokusunu zenginleştiren etkinlikleri, dünya mutfağından lezzetleri, Hotel SAMM’de konaklama seçeneği ile fark yaratıyor. Bize katılmak için rezervasyonda gecikmeyin.

Fulya Akça müziğe 12 yaşında; caza üniversite yıllarında başladı. 2012 Akbank Caz Festivali Jamzz Genç Yetenekler Yarışmasında mansiyon; 2013 Nardis Genç Caz Vokal Yarışmasında NTV Özel Mikrofon ve 19. İstanbul Caz Festivalinde konser ödülü aldı. European Jazz School projesinde Fatih Erkoç ile çalışma ve aynı sahneyi paylaşma fırsatı buldu. 2015’te UÜ Müzik Eğitimi Bölümünden mezun oldu, 2016’da İTÜ Müzikoloji Bölümünde yüksek lisans öğrenimine başladı. 2017’de İKSV Genç Caz Yarışması ile 24. İstanbul Caz Festivali kapsamında sahne almaya hak kazanan Fulya Akça, müzik ve sahne çalışmalarına devam ediyor.

Tümer Uluçınar küçük yaşlarda farklı enstrümanlar çalarak müziğe başladı. 15 yaşında klasik gitara başladı ve Güzel Sanatlar Lisesine girerek eğitimine burada devam etti. Liseden sonra YTÜ Klasik Gitar bölümünü kazanarak Ricardo Moyano’nun öğrencisi oldu; klasik gitar ve latin gitar çalıştı. Daha sonra caz gitar bölümüne geçiş yaparak Moyano ile caz gitar ve caz armonisi, Kamil Erdem ile ensemble çalışmalarını tamamlayıp 2015’te mezun oldu. Sahne hayatı süresince birçok farklı grupta yer alarak caz sahnesinin tanınmış isimleriyle performanslar gerçekleştirdi. Gitarist ve besteci Uluçınar, hem kendi grubu hem de farklı gruplarla performanslarına devam ediyor.

Rezervasyon: 0312 447 90 00

İletişim Numarası: (0312) 447 90 00 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.sen de alkışla
Bu etkinlik 48 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
15 Mart Cuma
Saat:
20:30 - 23:00
Etiketler:
 

Mekan

SAMM’s bistro
Uğur Mumcu Caddesi No : 19 G.O.P. Çankaya, Ankara
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 447 90 00
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bu Konsere Özel Bilgiler

Ücret : Etkinlik ücreti bilinmiyor ya da belirtilmemiş.
Yaş Sınırı : Bu konser 18 yaş ve üzerine uygundur.
Rezervasyon : Rezervasyon yapmanız önerilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?