Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
Kaan Çelen Trio    Gaga Play
20 Şubat Perşembe ✱ 21:0023:30
30 TL

Etkinlik Navigation

Kaan Çelen’in Onur Aymergen ve Gökhan Över ile oluşturduğu trio, modern jazz standartlarıyla karşınızda. Gecenin konuk sanatçısı Sinem Yılmaz.

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
1994 yılında Bolu'da dünyaya gelen Kaan ÇELEN doğumunda doktor hatası yüzünden sol kolunu kullanamamaktadır. 15 yaşında fizyoterapistinin önerisiyle davula başlayan Çelen 17 yaşında Jazz'a ilgi duyup ilk dersini Ediz HAFIZOĞLU'ndan aldı. 2013 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Jazz Sertifika Bölümünü burslu olarak kazandı. Burada Baki DUYARLAR, Şevket AKINCI, Güç Başar GÜLLE, Şenova ÜLKER, Ferit ODMAN, Cengiz BAYSAL ile 5 aylık bir süre boyunca çalışma fırsatı buldu. 2014-2017 yılları arasında Cem AKSEL ile çalıştı. Bu süre zarfında 2015 yılında İstanbul Boğaziçi Üniversitesi'nin düzenlediği New York Jazz Workshop'una katılmaya hak kazandı. Burada Tony MORENO, Nikolaj HESS, Jay ANDERSON, Marc MOMMAAS ile 1 hafta boyunca ders yaptı. Yine aynı süre zarfında 22. ve 23. sü düzenlenen İzmir Avrupa Jazz Festivali'nde bulunan workshoplara katılıp çeşitli İtalyan ve Polonya asıllı müzisyenler ile çalıştı. Bolu'da bulunduğu süreçte Türk Sanat Müziği Orkestrası ile Türk müziğinin farklı tarzlarını içinde bulunduran çeşitli konserlerde çaldı.Daha sonra Volkan TOPAKOĞLU’nun da destek verdiği Kaan ÇELEN Dörtlüsü grubu ile İstanbul da bir çok konser veren Kaan ÇELEN aynı zamanda Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde aynı grup ile üniversitenin tarihinde bir ilk olan jazz konserini gerçekleştirdi. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde konserler veren Kaan Çelen ilk yurtdışı konserini ise 2016 yılında Yunanistan'da vermiştir. Çelen'in ilerleyen dönemdeki hedefi dünyada yaşayan özel insanlara müzik sayesinde nelerin başarılabileceğini göstermektir.

Rezervasyon ve Bilgi: (0545) 609 31 31


Kaan Çelen tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
20 Şubat Perşembe
Saat:
21:00 ➔ 23:30
Ücret:
30 TL
Etiketler:
  

Mekan

Gaga Play
100. Yıl Mahallesi, Filistin Cd No:21
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0545) 609 31 31
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X