Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Gökhan Pars    Hayal Kahvesi
6 Şubat Çarşamba @ 21:30 - 23:30

Gökhan Pars bu gece Hayal Kahvesi Tepe Prime sahnesinde.

Müslüm Gürses’e olan ses benzerliği ile dikkat çeken ve şu ana kadar Hakan Altun, Yıldız Tilbe gibi bir çok sanatçının eserlerinde söz, beste ve aranje olarak başarılı işlere imza atan Gökhan Pars, “Aman” ve “Siyah Uçurtma” şarkılarıyla tüm dijital platformlarda Vocal Records etiketiyle yayında.

“Babaya Saygı” projesi ile konserlerine başlayan Gökhan Pars; Selami Şahin, İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses, Yıldız Tilbe, Ümit Besen gibi daha bir çok ustanın en sevilen şarkılarını kendine has tarzı ile sahnede sergilerken izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor.

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0312) 284 29 25


Gökhan Pars tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
6 Şubat Çarşamba
Saat:
21:30 - 23:30
Etiketler:
 

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Hayal Kahvesi
Tepe Prime Eskişehir No: 266, Devlet Mh. Park İçi Yolu
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 284 29 25
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?