Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
Good Vibes    Last Penny Büklüm
27 Kasım 2019 ✱ 21:0023:30

Good Vibes ilk EP’leri “Özgür Ol”un Ankara lansmanı için Last Penny Büklüm sahnesinde!

Reggae sahnesinin özgün gruplarından Good Vibes, farklı tarzları harmanladıkları müziklerini emprovize ögelerle süslüyor ve dinleyiciye geçirdikleri titreşimler her konserde başka bir deneyime dönüşüyor.

14 Kasım’da Beton Orman Records etiketiyle ilk EP’leri “Özgür Ol” tüm dijital platformlarda yayınlanan Good Vibes, hız kesmeden konserlerine devam ediyor. Good Vibes; Groundation’dan Sly & Family Stone’a, Bob Marley’den Peter Tosh’a, Sharon Jones’dan Calypso Rose’a Reggae, Soul ve Funk müziğin en iyi örneklerini sahneden taşan enerjileriyle izleyiciye sunuyor.

Last Penny’nin yeni sahnesini bol danslı ve yüksek titreşimlerle kutsayacak olan Good Vibes’ın Ankara lansman gecesinde buluşmak üzere.

Vokal: Özge Ürer
Gitar: Mahir Konanç
Tuşlular: Evrim Tüzün
Bas: Fırat Bodur
Davul: Çağdaş Yapıcılar

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
+ Bu etkinliğin ücreti bilinmiyor ya da belirtilmemiş.

Rezervasyon ve Bilgi: (0312) 926 07 21
Detaylar

Tarih:
27 Kasım 2019
Saat:
21:00 ➔ 23:30
Etiketler:
 

Mekan

Last Penny Büklüm
Kavaklıdere, Büklüm Sokağı No:41/A
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 926 07 21
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X