Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
GriFest | Kentpark Alışveriş Merkezi
21 Nisan 2018 @ 10:00 - 23:59

Etkinlik Navigation

GriFest Ankara etkinliği şehrinizi renklendirmeye geliyor! 21-22 Nisan tarihlerinde Kentpark AVM’de gerçekleşecek olan etkinliğe ön gruplarla birlikte Son Feci Bisiklet, Haluk Levent, Edis, Teoman, Eypio, Aleyna Tilki, Serdar Ortaç ve Yıldız Tilbe sahne alacak. Birbirinden eğlenceli sanatçıların performansları dışında sürpriz alan içi etkinlikleri, festival öncesi çekilişler, açıklamalar ve gelişmeleri kaçırma! Biletler Biletino’da, üstelik kısa süreli promosyon niteliği taşıyan iki günlük kombine bilet fırsatıyla! Nisan’da görüşmek üzere Ankara!

21 Nisan Cumartesi
Gri şehri renklendirecek olan ilk gün sanatçıları:
1. Son Feci Bisiklet
2. Edis
3. Haluk Levent
4. Teoman

22 Nisan 2018 Pazar günü gerçekleşmesi planlanan Grifest 2. Gün Konserleri: Yıldız Tilbe – Serdar Ortaç – Aleyna Tilki – Eypio ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni tarih en kısa zamanda açıklanacaktır. Bilet iadeleri yapılacaktır. Biletini internetten alan kişilere iade, biletlerini aldıkları site üzerinden yapılacaktır. Elden veya standlardan bilet alanlar biletlerini yanında getirmek koşuluyla iade işlemini herhangi bir standımızda veya 21 Nisan günü konser alanında gerçekleştirebilirler. İadeler, biletin alındığı fiyat üzerinden gerçekleşecek olup kombine alan kişilerin iadesi tek gün biletle kombine biletin farkından olacaktır. 21 Nisan 2018 Cumartesi konserleri olduğu gibi devam edecektir.

A post shared by GriFest (@grifestankara) on

22 Nisan Pazar
1. Eypio
2. Aleyna Tilki
3. Serdar Ortaç
4. Yıldız Tilbe

İletişim Numarası: 444 7 477 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.sen de alkışla
Bu etkinlik 4206 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
21 Nisan 2018
Saat:
10:00 - 23:59
Etiketler:
  

Mekan

Kentpark Alışveriş Merkezi
Dumlupınar Blv. No:164 (Eskişehir yolu 7.km), Mustafa Kemal Mah.
Çankaya, / Ankara
444 7 477
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?