Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
B-side sunar: Audio Kombat    Haymatlos
23 Kasım 2019 @ 21:21 - 01:21
Ücretsiz

Etkinlik Navigation

Audio Kombat 23 Kasım’da Haymatlos Mekan’da.

B-side sunar:
Audio Kombat

Sertan ve Süheyl Gür’den oluşan Audio Kombat, elektronik müzik kulvarında yol alan bir ikiliden oluşuyor. Türkiye elektronik müzik sahnesinde, kendi şarkılarını Synthesizer, Sampler vb. ekipmanlarla canlı olarak çalma geleneğini sürdürüyor. Eylül 2019’da “Ghost Walking” isimli EP’yi yayınladıktan sonra da konserlere tam gaz devam ediyor.
Yüksek enerjili performanslarıyla hafızalarda yer edinen Audio Kombat, 23 Kasım’da Haymatlos sahnesinde dinleyicileri ile buluşuyor.

Bu mekanda ve konserde LaKart'a özel indirimler ve promosyonlar uygulanmaktadır. Ankara'nın indirim kartı LaKart ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0544) 514 10 35
Detaylar

Tarih:
23 Kasım 2019
Saat:
21:21 - 01:21
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:
  

Mekan

Haymatlos
Kavaklıdere Mahallesi, Konur Sk. 73/B
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0544) 514 10 35
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X