Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
In Hoodies    ODTÜ Mezunlar Derneği
31 Mayıs 2019 @ 19:00 - 20:30
77 TL

Bağımsız müzik sahnesinin üretken isimlerinden In Hoodies, 31 Mayıs Cuma akşamı şarkılarını Birlikte Güzel Sunar: mor ve ötesi konserinden hemen önce Audioban’la ODTÜ MD Vişnelik Çim Amfi’de, Ankara seyircisiyle paylaşacak.

2016’da ilk albümü “A Lunar Manoeuvre” ile dinleyiciyle buluşan In Hoodies, bir remix albümü, bir EP ve bir single sonrası ikinci albümü “Recalibrated Expectations”ı mart ayında yayımladı. İncelikli söz yazımıyla anlattığı hikayeleri fısıltılardan gümbürtülere uzanan geniş bir ses coğrafyasında sunan In Hoodies’e sahnede Yasemin Özler, Todd Gibson, Ozan Kısaparmak, Murat Yakupoğlu ve Zeynep Oktar eşlik edecek.

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0312) 286 79 79


In Hoodies tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
31 Mayıs 2019
Saat:
19:00 - 20:30
Ücret:
77 TL
Etiketler:
 

Mekan

ODTÜ Mezunlar Derneği
İşçi Blokları Mahallesi 1540. Sk. No: 50
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 286 79 79
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X