Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
İpek Yüce Dinç    The Clubhouse Jazz Bar
14 Kasım 2019 ✱ 21:0023:30
85 TL

Etkinlik Navigation

Caz müziğin başarılı isimlerinden biri olan İpek Yüce Dinç, 14 Kasım’da The Clubhouse Jazz Bar’da Ankaralı müzikseverler ile buluşuyor.

İÜ Kimya Mühendisliği bölümü mezunu İpek Dinç Yüce, 2005 yılında İlham Gencer ile tanışarak müzik yaşamına adım attı. 2006’da Nardis Genç Caz Vokal Yarışmasında finale kaldı,İstanbul Caz Festivali Genç Caz Yarışmasını kazandı. Festival kapsamında konser verdi. 2009 Nardis Genç Caz Vokal Yarışmasında gösterdiği başarı ile gittiği Estonya Nomme Jazz Festivalindeki yarışmada 3. oldu. Pek çok festivalde şarkı söyledi, Letonya “Young Jazz Voices” etkinliğine katıldı.
Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Rezervasyon ve Bilgi: (0312) 457 60 70


İpek Dinç Yüce tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
14 Kasım 2019
Saat:
21:00 ➔ 23:30
Ücret:
85 TL
Etiketler:
 

Mekan

The Clubhouse Jazz Bar
Sheraton Ankara, Noktalı Sok. Kavaklıdere
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 457 60 70
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X