Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
Kadın Kafası Oyunu    Panora Sahne
16 Şubat Pazar ✱ 19:0021:00
47 TL

Kadın Kafası oyunu Ankaralı tiyatroseverlerle buluşuyor.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 79 TL yerine 47 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al
İndirimli Bilet Al
İndirimli Bilet Al

Karşı iki cinsi anlatırken, cümleye kadın ve erkek arasında yüz yıllardır bitmeyen savaş diye başlarlar. Peki aslında bu savaş değil de ya bir gereklilikse? Yani erkeğin kadına, kadının erkeğe ihtiyacı olduğu bu dünyada beklentileri uyuşmadığı için ters düşmüşlerse? Kadın ve erkek aynı olaylara farklı tepki verseler de sonunda aynı noktada buluşuyorlarsa işte burada Kadın Kafası başlar. Aylin, Betül, Beyza ve Sevil çocukluk arkadaşlarıdır. Bir akşam kız kıza evde oturup hayatlarında olan erkekleri çekiştirmeye başlarlar. İşin tuhaf tarafı; hayal ettikleri adamlarla hayallerini yıkan adamların birbirlerine şaşırtıcı derecede benzemesi. İzleyenlere düşen ise kendi hayatlarını gözden geçirmek, bol kahkaha atmak ve Kadın Kafası’na erişmek.Kadınların gücünü ve yaşamdaki gerekliliklerini esprili ve naif bir dille izlemek için Kadın Kafası’nda buluşalım.

Kadın Kafası Oyunu Kadrosu
• Yapım: Epizot Görsel Sanatlar
• Yazan ve Yöneten: İrfan Kangı
• Oyuncular: Melda Gür, Merve Sevi, Ebru Karanfilci, Duygu Şen, İrfan Kangı

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı yoktur.

Rezervasyon ve Bilgi: (312) 491 91 92
Detaylar

Tarih:
16 Şubat Pazar
Saat:
19:00 ➔ 21:00
Ücret:
47 TL
Etiketler:
 

Mekan

Panora Sahne
Turan Güneş Bulvarı No: 182
Ankara, / Ankara
+ Google Haritalar
(312) 491 91 92
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X