Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
Kahvaltıda Caz    SAMM’s bistro
12 Mayıs 2019 ✱ 11:0013:00

Etkinlik Navigation

Kahvaltıda Caz, Ankara Caz Festivali kapsamında 10 Mayıs’ta sahne alıyor.

23. Uluslararası Ankara Caz Festivali kapsamında yeniden Kahvaltıda Caz konsepti ile caz severlerle buluşmak istedik.

Anneler gününe denk gelen bu özel günde Türk kadın caz vokal Şenay Ocak’a Aydın Kahya eşlik ediyor. Müzik ve sahne sanatlarına ilgisi nedeniyle lise yıllarından itibaren müziğe yönelen Şenay Ocak, Bahçeşehir Üniversitesi Caz Yüksek lisans hazırlık sınıfında vokal alanında Sibel Köse, Başak Yavuz ve Uraz Kıvaner eşliğinde ensemble ve atölyelerine katıldı. Hacettepe Üniversitesi Caz Anasanat öğretim üyesi Aydın Kahya ile “caz vokal teknikleri ve stili” üzerine çalıştı, aynı zamanda Aydın Kahya ve Şef Erol Erdinç ile sahne almaya Ankara’da devam etti.

2007’ den itibaren halen O.D.T.Ü. Güzel Sanatlar ve Müzik Bölümü’nde caz müziği öğretim görevlisi olarak çalışmaya devam eden ve öğrencileri ile kurduğu “METU Big Band” orkestrası ile çeşitli konserler vermekte olan Ümit Eroğlu piyanoda ülkemiz için kıymetli bu 2 vokale eşlik edecek.

Şenay Ocak Vokal
Aydın Kahya Vokal
Ümit Eroğlu Piyano
Murat Ulus Kontrbas
Serkan Alagök Davul

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Rezervasyon ve Bilgi: (0312) 447 90 00
Detaylar

Tarih:
12 Mayıs 2019
Saat:
11:00 ➔ 13:00
Etiketler:
 

Mekan

SAMM’s bistro
Kazım Özalp, Uğur Mumcu Cd. No:19
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 447 90 00
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X