Yükleniyor Etkinlikler
Nefes
  • Bu etkinlik geçti.
Kent Orkestrası | Bilkent Station
10 Mayıs 2018 @ 20:00 - 22:30
45 TL

22. Uluslararası Ankara Caz Festivali’nde bugün.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleşecek olan konserde Kent Orkestrası,  bütün bir yıla yayılan konser programının yanı sıra, çağdaş çoksesli müzik yapıtlarının pop ve caz türünden özgün örneklerini de seslendiriyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası, evrensel değerlerdeki çok sesli müzik eserlerinin seslendirilmesi, Türk Bestecilerin çok sesli yapıtlarının yurt içinde ve dışında tanıtılmasına katkıda bulunmak, konserler vererek geniş kitlelere ulaşmak amacıyla kurulmuştur.

Birçok şehirde başarılı konser performanslarına imza atan orkestra;  2003, 2007 ve 2010 yıllarında Yunanistan, 2005 yılında Bulgaristan Pazarcık, 2007 yılında Güney Kore Seul ve 2011 yılında Uluslararası Bulgaristan Bansko Caz Festivali’ne katılan orkestramız ülkemizi başarı ile temsil etmiştir.

Orkestra, Ankara ezgilerinden oluşan bir “Folk Caz” ve “Derin Köklerin Türküleri” adlı iki de albümü vardır. ABB Kent orkestramız şef Kemal GÜNÜÇ yönetiminde 31 kişilik kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.


Kent Orkestrası tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
10 Mayıs 2018
Saat:
20:00 - 22:30
Ücret:
45 TL
Etiketler:
  

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:

Mekan

Bilkent Station
Üniversiteliler Mah. 1597. Cd. No:3
Ankara,
+ Google Haritalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?