Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Stereo Express    KITE
18 Ocak Cumartesi @ 22:00 - 05:00

Kite’da bu haftasonu da hareketli saatler sizi bekliyor.

Dünya çapındaki müzik listelerinde ‘Melodik Techno’ artistleri arasında ilk 10’da gösterilen, Belçika’nın yükselen yıldızı Stereo Express, dünya turnesi kapsamında Halfmag iş birliği ile ilk kez, 18 Ocak Cumartesi, Ankara Kite’da!

Kendisini kalabalığı büyülemek ve güzel anılar yaratan bir hikaye anlatıcısı olarak gören DJ & Live act. & Prodüktör Stereo Express, ”Saha” “Aquiver”, “Agatha” ve “Sacrarmento” gibi yakın zamandaki çıkardığı parçaların yarattığı patlamalarla, Avrupa’da, Kuzey ve Güney Amerika’ya, Asya’dan Afrika’ya bir çok klüp ve festivallerin önemli ismi haline gelmeyi başardı.

Ankara’ya ilk kez uğrayacak bu melodik yolculuğa, Monkey Project’in başarılı ismi Prozac ve İstanbul’daki elektronik müzik kültürünün önemli isimlerinden Sertan Aksoy eşlik edecek.

Avantajlı dönem biletleri biletino’da!

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
+ Bu etkinliğin ücreti bilinmiyor ya da belirtilmemiş.

(0542) 384 74 75
Detaylar

Tarih:
18 Ocak Cumartesi
Saat:
22:00 - 05:00
Bilet Al
Etiketler:
 

Mekan

KITE
Güvenevler Mahallesi, Güvenlik Cd. No:97
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0542) 384 74 75
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?