Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Kurtalan Ekspres & Seyyal Taner | Hayal Kahvesi
8 Şubat Cuma @ 23:00 - 02:00

Etkinlik Navigation

Büyük üstatların gecesi Seyyal Taner & Kurtalan Ekspres Hayal Kahvesi Ankara sahnesinde sevenleri ile buluşuyor.

İnsanlar selamlaşır. Sevdiklerine, tanıdıklarına, arkadaşlarına, eşlerine, dostlarına selam verir insanlar. Günaydın derler, merhaba derler, nasılsın derler. Başlarını eğerek, ellerini sallayarak, ellerini göğüslerine götürerek selam verirler birbirlerine. Hasretin acısı o dayanılmaz raddeye geldiğinde ansızın başlarını göğe kaldırırlar ve fısıldarlar. “Selam dostum, iyi misin?”

O selam, bilinen mekanın, bilinen zamanın, bilinen mesafelerin çok ama çok dışındaki bir kanaldan, insan aklının sırrını bilmeye yetmediği kapılardan, geçitlerden bir soluk gibi geçer ve sahibine ulaşır. Zaman durmuştur. Zaten yok olan mesafeler çoktan bitmiştir ama bambaşka bir boyutun, ucunu bucağını kestiremediğimiz akrep ve yelkovanların zamanı ölçtüğü bir alemin gizemli sistemi çalışır. Selam yerine ulaşır. İşte bu konserde ustalara selam vardır. Kurtalan Ekspres; Barış Manço, Cem Karaca, Neşet Ertaş, Aşık Mahsuni, Yavuz Çetin, Bahadır Akkuzu, Nazım Hikmet, Pir Sultan Abdal, Dedem Korkut, Kazım Koyuncu ve daha nice ustaların unutulmaz eserleri ile Göğe Selam gönderelim. Gelin hep beraber ustaların şarkılarını söyleyelim, GÖĞE SELAM yollayalım.

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Detaylar

Kurtalan Ekspres'in tüm Ankara konserleri Ankara’nın konser, müzik ve etkinlik sitesi La Konser’de!

İletişim Numarası: (0312) 284 29 25 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.


Kurtalan Ekspres tüm konserleri
Seyyal Taner tüm konserleri

Detaylar

Tarih:
8 Şubat Cuma
Saat:
23:00 - 02:00
Etiketler:
 

Sanatçılar

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Hayal Kahvesi
Tepe Prime Eskişehir No: 266, Devlet Mh. Park İçi Yolu
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 284 29 25
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?