Yükleniyor Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.
Las Vegas Night | The Stage
31 Aralık 2018 @ 21:00 - 05:00
50 TL - 60 TL Bilet Al

Las Vegas konsept partisi yılbaşı gecesi The Stage Performance Hall’de.

Bilet Satış noktaları:
Kızılay: Umut Prova ve Ses Kayıt Stüdyosu 0505 754 13 75
Tunalı: Luna Pub & Butik Meyhane 0542 286 43 84

Ankara’nın soğuk geceleriyle gelen kasveti dağıtmak adına, eğlencenin ve samimiyetin dozunu artırarak, sizler için yepyeni bir parti formatı hazırladık!

Kumarhanaleri dünyaca ünlü, rüyaların şehri Las Vegas, AnküFest ve Sky Events işbirliği ile The Stage Performance Hall’de bir araya geliyor!

Blackjack, Roulette, Poker, Duel ve özel oyunlarıyla kendinizi Las Vegas’ta hissedeceğiniz bu büyülü gece için geri sayım başladı!

“Vegas’ta olan Vegas’ta kalır!”

#LasVegasNight

Unutmayın bu şanslı gecenin özel konukları sizsiniz! Kendinizi bu hafızalardan silinmeyecek eşsiz atmosfere şimdiden hazırlayın!

Shot ruletleri, kurpiyerler ve Vegas dansçı şovları geceye özel dj performansları ile bir araya geliyor.

Girişte dağıtılacak materyalleri kullanarak sen de kendini bir maceranın ortasında bulacaksın! Oyun için gereken tüm materyaller sağlanacaktır ve parti başlamadan oyunlara dair bilgilendirme yapılacaktır.

İletişim Numarası: (0553) 503 32 77 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.Las Vegas Night
5 puan 1 kişi
Bu etkinlik 417 kez görüntülendi.

Detaylar

Tarih:
31 Aralık 2018
Saat:
21:00 - 05:00
Ücret:
50 TL - 60 TL
Bilet Al
Etiketler:
     

Mekan

The Stage
Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunus Cd. No: 69
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0553) 503 32 77
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bu Konsere Özel Bilgiler

Ücret : Etkinlik ücretlidir., Giriş bileti kapıda alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?