Yükleniyor Etkinlikler
Nefes
  • Bu etkinlik geçti.
Mamayı Getir, Müziği Götür | Berlin
4 Nisan Perşembe @ 19:00 - 23:00

Merhaba Arkadaşlar;
Bildiğiniz üzere okulumuz Tandoğan kampüsünde bulunan hayvanlar belli zamanlarda mama ve su sıkıntısı çekmektedir. Hayvan Dostları Topluluğu’nda bulunan arkadaşlarımızın satın aldıkları mamaların bitmesi durumunda yaşanan sıkıntıyı çözmek için bu etkinlik Hitit Müzik Topluluğu, Modern Okçuluk Topluluğu ve Hayvan Dostları Topluluğu tarafından ortak olarak planlanmıştır.

Topluluğumuzun gruplarından Blush’ın sahne alacağı etkinligimize girişler mama karşılığında olacaktır . Gelirken mamasını alamayan arkadaşlarımız için mama standı açılacak, yaş ve kuru mama satılacaktır. Hepinizi bekleriz 🙂 🐾🎸

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

İletişim Numarası: (0312) 425 27 56 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.
Detaylar

Tarih:
4 Nisan Perşembe
Saat:
19:00 - 23:00
Etiketler:
 

Mekan

Berlin
Selanik 67/A, Kızılay
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 425 27 56
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?