Yükleniyor Etkinlikler
Nefes
  • Bu etkinlik geçti.
Mesai | Nefes
13 Temmuz Cumartesi @ 21:30 - 23:30
Ücretsiz

Etkinlik Navigation

Mesai Nefes sahnesinde. Konser ücretsiz.

Mesai, vokallerde Burak Dağdelen, solo gitarda Alper Atayık, üflemelilerde Erman Kutnular, kemanda Pınar Nizamoğlu, bass gitarda Sertan Kaşıkara, davullarda Eymen Çayan’dan oluşmaktadır. Mesai, 2007 yılında “Darbe” ismi ile grubunun üyeleri Can ve Alper tarafıdan kuruldu. Grup uzun süre eleman değişikleri yaşamasına rağmen cafe,bar programları başta olmak üzere pek çok konser ve performans sergiledi. 2008 yılında gruba Burak Dağdelen (Vokal) katıldı. Ekip bu kadrosu ile uzun süre çalışma fırsatı buldu. Pek çok ilde konserlerde ve festivallerde performans sergiledi. Bu süreçte repertuarını coverlardan oluşturan Mesai, bu kadrosu ile düzenlemeler yapıp, beste çalışmalarına başladı ve bunlara repertuarında yer verdi.

2011 yılında grupta yeniden bir değişim süreci başladı. Erman ve Pınar’ın da gruba katılmasıyla geniş bir orkestraya kavuşan ekip çalışmalarına Ankara ve diğer şehirlerde devam etmektedir. 2012 başlarında grup isminin “Darbe” olması ve pek çok kişi ve kurum tarafından farklı yorumlanması sebebi ile grup elemanları arasında isim değişikliği gündeme geldi. Afişlerde yer alamamak, ismin sürekli gündemde olan ihtilal anlamı ile bağdaştırılması ve grubun daha ciddi işlerde daha büyük sorunlarla karşılaşmak istememesi sebebi ile grup ismi “Mesai” olarak değiştirilmeye karar verildi.

Burak Dağdelen (Vokal)
Alper Atayık (Solo Gitar)
Erman Kutnular) (Klarnet)
Pınar Nizamoğlu (Keman)
Eymen Çayan (Bateri)
Sertan Kaşıkara (Bass Gitar)

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

İletişim Numarası: (0312) 433 02 80 (Şimdi Ara)
Etkinlikle ilgili soru ve rezervasyon için mekanın telefon numarasını arayabilirsiniz.


Mesai tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
13 Temmuz Cumartesi
Saat:
21:30 - 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:
 

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Mekan

Nefes
Çankaya Mahallesi, Mithatpaşa Cad. 25/A, Kızılay
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 433 02 80
Mekanın İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?