Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Metallica Tribute – The Five Horsemen    6:45 KK
23 Ocak Perşembe @ 22:00 - 00:30
28 TL

Ankaralı Metallica Tribute grubu The Five Horsemen 6:45 Ankara sahnesinde seyirciye Metallica ziyafeti sunmaya hazırlanıyor.

Bu etkinlik için sınırlı sayıda 34 TL yerine 28 TL'ye indirimli bilet seçeneği bulunmakta. Satın almak için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

İndirimli Bilet Al
Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
The Five Horsemen, Ankara çıkışlı Metallica tribute grubudur. Ömer Çakar - Lead Guitar Selim Eralp - Bass Guitar/Back Vocals Cemal Mert Bulut - Drums Mehmet Özer - Rhythm Guitar Murat Zümrüt - Vocals

(0312) 468 1070


The Five Horsemen tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
23 Ocak Perşembe
Saat:
22:00 - 00:30
Ücret:
28 TL
Etiketler:
  

Mekan

6:45 KK
Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunus Cd. No:66/1
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 468 1070
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X