Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.
Mevzu Records Label Night #5 // Waxx/Disinform/ria/Bam Bam Bam    Telwe Performance Hall
31 Ağustos Cumartesi @ 21:00 - 23:30

Etkinlik Navigation

Düzenli olarak belli aralıklarla, farklı şehirlerde gerçekleşen ve gelenekselleşme yolunda devam etmekte olan “Mevzu Records Label Night” serilerinin beşincisi, 6 ay aradan sonra ikinci kez Ankara’da gerçekleşiyor!

Daha önce bünyesinde Lifelock, Padme, Secondhand Underpants, Bükük Taso, Hedonistic Noise, Haossaa, Destroy Earth, Yersiz, Bam Bam Bam, Herkestam, Drunk High Jinks, Asperger, Scenes We Have Missed, Backover, Moon Illusion gibi gruplara çeşitli şehirlerde ev sahipliği yapan etkinlik serisi bu kez 31 Ağustos’ta Ankara Telwe’de düzenleniyor!

Etkinliğin bu serisinde, Ankara’nın yepyeni garage punk / noise rock etkili oluşumu olan ve yakında Mevzu Records’tan yayınlayacağı ilk albümüyle Waxx, uzun bir aradan sonra yeniden sahneye dönüş yapacak olan hardcore punk trio’su Disinform, geçtiğimiz ay “Mono No Aware” isimli debut albumlerini yayınlayan İstanbul’lu post-hardcore / screamo topluluğu Ria ve Ankara’nın medarı iftiharlarından olan garage rock / punk rock topluluğu Bam Bam Bam sahne alacaklar.

Giriş: 15 TL

Kapı Açılışı: 21:00

Line Up

21:30 Waxx
22:30 Disinform
23:15 ria
24:00 Bam Bam Bam

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0312) 433 54 54
Detaylar

Tarih:
31 Ağustos Cumartesi
Saat:
21:00 - 23:30
Etiketler:
 

Mekan

Telwe Performance Hall
Cumhuriyet Mahallesi, İnkılap Sk. 6/C
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 433 54 54
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?