Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
Murat Bulgak    Hayal Kahvesi
28 Mart Cumartesi ✱ 23:3002:00

Etkinlik Navigation

Eski 45’liklerin efsane yorumcusu Murat Bulgak inanılmaz sahne performansı ile sizlere unutulmaz bir 45’lik gecesi yaşatacak.

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
+ Bu etkinliğin ücreti bilinmiyor ya da belirtilmemiş.
Murat Bulgak 1968 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sırasıyla TED Ankara Koleji, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi, ODTÜ Fizik Bölümü ve Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde okudu. 1979 yılında TRT Televizyon Çocuk Korosu ile başlayan müzik yaşamı TRT Çoksesli Gençlik Korosu ile devam etti. Bu sırada 1980 yılında Anonim isimli pop-rock grubunu kurdu. Daha sonra bu grupla Ankara’da dönemin en önemli canlı müzik barları olan A Bar, Graffiti, Mimarlar Derneği gibi mekanlarda konserler verdi. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok festival ve yarışmalarda dereceler aldı. Düzenlendiği ilk sene olan 1987’den grubun dağıldığı 1992 yılına kadar Uluslararası ODTÜ Bahar Şenliği’nin stadyum açılış konserlerini verdi. Grup 2006 yılında tekrar bir araya geldi ve Ankara Manhattan, İstanbul Hayal Kahvesi, Ankara Hayal Kahvesi, Ankara The Big Bus gibi mekanlarda konserler vermeye devam etmektedir. Murat Bulgak solo olarak da Eski 45’likler, Anılar, Yeşilçam-Alaturka, Romantik Şarkılar, Kumsal Şarkıları, 90’lar Pop gibi farklı konseptlerle yurdun çeşitli şehirlerinde konserlerini sürdürmektedir. Sadece eski ve bilinen şarkılardan oluşan hem eğlenceli hem duygusal repertuarıyla konserlerinde hem eğlendiren hem duygulandıran Murat Bulgak sahne şovlarıyla da dikkat çekmektedir …

Rezervasyon ve Bilgi: (0312) 284 29 25


Murat Bulgak tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
28 Mart Cumartesi
Saat:
23:30 ➔ 02:00
Etiketler:
 

Mekan

Hayal Kahvesi
Tepe Prime Eskişehir No: 266, Devlet Mh. Park İçi Yolu
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 284 29 25
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X