Yükleniyor Etkinlikler
Milyon Bilet
  • Bu etkinlik geçti.
Musa Göçmen Kabare    Vesperna
18 Ocak Cumartesi ✱ 20:0023:30
330 TL

Etkinlik Navigation

Musa Göçmen Kabare, 18 Ocak tarihinde Vesperna Sahne’de!

Müziğin eğlenceli dünyasına açılan kapı Musa Göçmen Kabare ile Vesperna’da aralanıyor. Bu harika şov muhteşem lezzetlerle taçlanıyor.

Dans, müzik, gastronomi yolculuğu ve eğlence bir arada…

Musa Göçmen Orkestrası müthiş repertuarı ile şaşırtacak ve sizi de bu duyguya ortak edecek.

Müzikallerden, Caz’a, Klasik müzikten, Rock’a, o gece kulaklarınızdan giren müzik de ruhunuzu doyuracak.

Kapı açılış:20:00
Kabare başlangıç:21:00

Geceye özel hazırlanan Zengin içerik ile Deluxe Menümüz; Başlangıçlar, Ara Sıcak, Sorbe, Seçmeli Ana Yemekler, Tatlı ve Gurme Peynirler eşliğinde limitsiz yerli içecekler dahildir.
Masa planı rezervasyon önceliği ve rezervasyon kişi sayısı doğrultusunda oluşturulacaktır.

Detaylı bilgi ve sorularınız için 0531 370 84 71 ve 0 533 543 42 90 numaralı telefonları arayarak bilgi alabilirsiniz.

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Musa Göçmen 1974 yılında İzmir'de doğdu. T.S.K Mızıka Okulunda başladığı müzik eğitimini Başkent Üniversintesinde Kompozisyon ve Orkestra şefliği sertifika programıyla sürdürüyor. İlk eserini 1988 yılında yazdı. Zaman içinde beste ve orkestrasyon çalışmaları birçok orkestra tarafından seslendirildi. Özgün besteleri yanında Türk Halk Müziği üzerine araştırmaları da olan Göçmen bu konuda deneme eserleri de yazdı. Orkestral ve oda müziği için yazdığı eserlerde geleneksel Türk Müziği motiflerimizi çağdaş anlatımla işleyip ülkemizi yurt dışındaki çeşitli festivallerde temsil etti."Ulusal Müzik" ekolü izlediği yol oldu. Klasik müziğin yanı sıra newage eserler de yazan Göçmen belgesel, festival ve reklam müzikleri besteledi. Halk danslarını çağdaş anlatım ve düzenlemeyle modernize ettiği modern dans çalışmaları da mevcuttur. Göçmen adını ilk olarak Kalan Müzik’ ten “Minyatürler” adlı albümde görüyoruz. Bunu solo olarak çıkarttığı, tamamı kendi bestelerinden oluşan “Göçmen-The End ” izledi. Yapımcılığını Doğan Music Company’ nin (DMC) üstlendiği albüm,tamamı Göçmen’ in çalışmalarından oluşuyor ve kendi değimiyle “Anadolu Newage ” müziği. 2003 DMC etiketli “Laila Orient” albümüne iki eseri alındı. İkinci solo albümü “Synthetic Age” ise yine DMC Allaturca etiketiyle çıktı. Çek Cumhuriyeti, Polonya, Fransa ve Hollanda daki Müzik festivallerinde eserleri yer aldı. 2002 yılı Temmuz ayında Efes Antik Tiyatroda dinleyicisiyle buluşan Göçmen, senfonik ve etnik orkestrasıyla sahne aldı. Bunu Kaş, Phaselis,Bodrum ve Turgutreis konserleri izledi. Eserleri Devlet Opera ve Baleleri, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, Orkestra Akademik Başkent ve bir çok solist ve orkestra tarafından seslendirildi.

Rezervasyon ve Bilgi: (0312) 286 08 90


Musa Göçmen tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
18 Ocak Cumartesi
Saat:
20:00 ➔ 23:30
Ücret:
330 TL
Etiketler:
  

Mekan

Vesperna
Söğütözü Mh., Söğütözü Cd. 1/B
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 286 08 90
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X