Yükleniyor Etkinlikler
34. Uluslararası ODTÜ Bahar Şenliği    ODTÜ
24 Nisan Cuma @ 12:00 - 26 Nisan Pazar @ 23:30
Ücretsiz

KALAN SÜRE

5562729
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

Bu yıl 34. kez gerçekleşecek Uluslararası ODTÜ Bahar Şenliği 24-26 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek.

ODTÜ Bahar Şenliği Hakkında
Bir geleneğin ardında neler var?

ODTÜ Uluslararası Bahar Şenliği’nin ilki 11-21 Mayıs 1987 tarihinde UGT (Uluslararası Gençlik Topluluğu) tarafından düzenlenmiştir. Üniversitemizin güzel bir geleneği haline dönüşen Uluslararası Bahar Şenliği UGT başta olmak üzere diğer grupların da katkıları ile çok başarılı bir şekilde gerçekleştirilmekte ve büyük bir çoşkuyla kutlanmaktadır. 26 yıllık geleneğin ardında ilk üniversite şenliğini gerçekleştirmenin ve yıllarca kaliteden ödün vermeden şenlikleri devam ettirmenin gururunu taşıyoruz. Ülkemizde şenlik ve festivallerin artık kurumsallaştığını görüyoruz, işte ODTÜ Bahar Şenliği de kurumsallaşmış ilk üniversite şenliği. Bahar Şenliği gençliğin hayallerini gerçekleştirdiği, hayallerin özgür kılındığı büyük bir plato. Başkente her bahar yeni bir soluk getiren renkli bir rüya.

Gençten gence devredilen hoş bir armağan. ODTÜ Bahar Şenliği’inin her yıl sunduğu armağanlar arasında panayır, uluslararası fuar, stadyum ve kapalı mekan konserlerinin yanısıra, öğrenci topluluklarının kampusun çeşitli mekanlarında gerçekleştirdikleri tiyatro, sergi, dans gösterileri, söyleşi, panel, film, dia gösterileri, dorm disko, dans gösterimleri ve yarışmalar da var. Hadi hep beraber bu armağanları açalım!

Not + Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

(0312) 210 2000
Detaylar

Başlangıç:
24 Nisan Cuma @ 12:00
Bitiş:
26 Nisan Pazar @ 23:30
Ücret:
Ücretsiz
Etiketler:

Mekan

ODTÜ
Ankara
Çankaya, / Ankara
+ Google Haritalar
(0312) 210 2000
Mekanın İnternet Sitesi

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?


X