Yükleniyor Etkinlikler
Nefes
  • Bu etkinlik geçti.
ODTÜ Caz Topluluğu Konseri | Bilkent Station
11 Mayıs 2018 @ 15:15 - 17:00

22. Uluslararası Ankara Caz Festivali’nde bugün.

ODTÜ Caz Topluluğu Konseri

Deniz Akgüngör gitar / guitar

Demir Güler gitar / guitar

Emre Karabıyık alto saksafon / alto saxophone

Erkin Barış Güngör tenör saksafon / tenor saxophone

Tutku Gizem Yazıcı trompet / trumpet

Ekin Yaldız  trombon / trombone

Mert Ak bas gitar / bass

Berke Çetiner davul / drums

Özkan Serkek perküsyon / percussions

“ODTÜ Caz Band” 2008’den beri var olan ODTÜ Caz Topluluğu bünyesinde, topluluğun 10. Yılı olan 2018 yılında, topluluk üyesi müzisyenlerin bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Farklı gruplarla Funk, Caz, Blues ve türevleri müzik icra eden grup üyeleri, bu çeşitliliği müziklerine yansıtıp 22.Uluslararası Ankara Caz Festivali’nde dinleyicilere güzel bir deneyim sunmayı amaçlıyor. ODTÜ Caz Topluluğu’na katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

ODTÜ Caz Topluluğu gün geçtikçe büyüyen, 60 tan fazla aktif üyesi ile çalışan bir topluluktur. Topluluğumuzda bulunan öğrencilerin %70 i en az bir enstruman çalan, daha önce müzik geçimişi olmuş veya şuanda müzik ile ilgilenen kişilerdir.

ODTÜ Caz Topluluğu, etkinlikler düzenlemenin yanı sıra bünyesinde müziğin temellerini öğretmeyi ve müzisyen yetiştirmeyi amaçlamaktadır. 2008 yılından bu yana bünyesinden çok sayıda müziyen çıkartmıştır.

Müzik icra etmek isteyen herkese imkan sağlamayı amaçlayan ODTÜ Caz Topluluğu, düzenlediği workshoplar ile sanatçıları ilgili müzisyen ve dinleyicilerle buluşturmaktadır.

Kurallar ve Notlar

+ Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

Sanatçı adı verilmeyen etkinlikler bu başlık altına gelmektedir.

Sanatçı Belirtilmemiş tüm konserleri


Detaylar

Tarih:
11 Mayıs 2018
Saat:
15:15 - 17:00
Etiketler:
  

Sanatçı

Genel Bilgi: Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Organizatörler, mekanlar ve sanatçılar etkinlik günü, başlama ve bitiş saatiyle ilgili nadiren de olsa değişiklik yapabilirler. Sitemizde yer alan çoğu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. La Konser Ankara'daki konserlerle ilgili bilgi sunan ücretsiz bir hizmettir. Bu etkinlikte herhangi bir organizatör görevi üstlenmemiştir. Size sunduğumuz bilgiler genel bir teyitten geçirilmektedir. Mekan kısmından etkinlikle ilgili sorularınızı ilgili mekana iletebilirsiniz.

Etiketler:

Mekan

Bilkent Station
Üniversiteliler Mah. 1597. Cd. No:3
Ankara,
+ Google Haritalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?